Ivik300
08.08.12,02:03
Dobry den chcem sa spytat ci by my newedel niekto poradit.dnes som zapol pocitac a po asi 5tich minuta sa pocitac sa od seba restartoval a ked sa zapol tak ovladac na sietovy adapter zmizol a ked naistalujem ovladac tak my ho adapet nepriznava a aj som vymenil adapter za druhy a ani ten.dakujem
Robert Pekar
08.08.12,04:10
Aky operacny system to je a drivery mas original na CD?
Ivik300
08.08.12,08:56
Operacni system mam windows xp a a drivery si stahujem s internetu ale vzdy my vsetky drivery fungovly stahoval som ich cez Super ovladac alebo rucne cez google!!!
Fero11
08.08.12,10:00
Vypni PC, vyber kartu. Zaloz kartu ak je mozne do ineho slotu, PC by ju mal detekovat. Nainstaluj spravny ovladac (neinstaluj nic, len driver).
Ak nebude fungovat je zly
btw nemas sietovku na MB ??
kergulaan
08.08.12,21:35
Co to je za obrazok, tvar. Zatial so vedel vsetky trvoje identifikovat, ale teraz tapam. :>D
Robert Pekar
11.08.12,10:23
Ako to dopadlo??
Ivik300
11.08.12,12:43
no takze na druhy den som to skusal znova a skusall som prehodit kartu z jedneho slotu do druheho a nic stale ale potom zrazu z nicoho nic som skusil nainstalovat ten isty ovladac a my ho prijalo bez chybi newiem nechapem tomu lebo tento isty ovladac som instaloval stale a nepriznavalo my ho a zrazu my ho priznalo!!!uz vsetko slape ako ma aj tak dakujem za rady prajem prijemny zvysok dna dakujem :)