lufA_
08.08.12,08:30
Dobrý deň,

mám taký problém, mám nový notebook, cca. 1 mesiac. OS mám W7. Keď chcem spustiť hru Counter-Strike 1.6 hra sa mi zapne a následne vypne. Bez toho aby vypísalo error alebo niaku chybu. Len sa zapne a vypne. Vlastním originálnu steam verziu ale robí mi to isté aj na nonsteam verzií. Ostatné hry idú v pohode ako Counter-Strike Sourc, GTA, a pod.. všetko ide ako má až na túto hru na koľko ju mám v obľube rád by som tento problém vyriešil. Skúšal som už všetko možné všetky update mám ako ku grafickej tak aj aktualizácie, skúšal som to s kompatibilitou a podobne, už som bezradný nechápem tomu vôbec. Nič iné okrem preinštalovania windowsu ma nenapadá, prosím nemal niekto podobný problém? Ďakujem.

S pozdravom
misoft
08.08.12,14:17
mato_98
08.08.12,14:57
mám tiež nový notebook a mal som W7 a tiež mi vačšina hier sekala. Moj notebook spĺňal požiadavky. Preinštaloval som W7 za WXP a už mi všetko fíči ako má
lufA_
08.08.12,15:30
Ono požiadavkami to určite nebude keďže táto hra je ešte z roku 2000 :) Tiež mám pocit že to je windowsom :( Niake nastavenie alebo ja neviem ale ďakujem misoft.
lufA_
08.08.12,15:32
Ide o to, že nespustí mi práve túto jednu hru CS 1.6 ale výkonnejšie hry ako GTA idu vpohode takže nemám ponatia. A najhoršie je to, že ako vravím nenapíše žiadnu chybu nič len zapnem a spraví to ako keby že program prestal pracovať a neď sa vypne a len táto jedná hra inak ide všetko ako má.