kata-lina
09.08.12,13:14
Dobrý deň, chcela by som poprosiť o radu, ako sa zbaviť múch čo cicajú krv. Sadajú psovy a ohyby a konce uší a štípu ho. Doteraz to bolo fajn, vždy ich odohnal a veľa škody nenarobili, ale už je starý a tak má toto leto na ušiach rany veľkosti euromince :mee:. Obojok proti parazitom má na krku neustále, tiež som skúšala frontline, nič tie žravé beštie neodradí.
Ak niekto viete o niečom, čo by mohlo pomôcť, budem veľmi vďačná.
Kvaka
09.08.12,11:22
Skús mu dať na ucho kvapku čajovníkového oleja a rozmasírovať.
Ešte ma napadlo, tie rany treba asi najprv ošetriť, vyliečiť, lebo muchy ho ešte viac budú žrať, keď cítia rany. Ale ak tam bude mať nejakú liečivú masť, možno aj tá ich odoženie. Ten čajovníkový olej tiež lieči, len na rane by ho moc štípal. Takže niekde vedľa.
allgreen
09.08.12,11:36
nášmu, veterinar dal pripravok co sa nariedi 1 k 1 s vodou a potiera sa srst,alebo sa neriedený kvapne na kožu psa
jak si to všímam čím je pes starši tým ma vačší problem s muchami.Asi inak pachne a pritahuje ich
kata-lina
09.08.12,11:44
Ďakujem, vyskúšam, možno sa mu to skôr zahojí
kata-lina
09.08.12,11:49
allgreen (http://www.porada.sk/member.php?u=201467), nepamätáš, čo to bolo za prípravok?
allgreen
10.08.12,06:46
veru nepamatam, ale veterinar ti daco urcite poradi, ja som to mal natankovane v injekcnej striekacke ale neviem ci to tam natiahol veterinar
bucina
12.08.12,09:52
...skús natrieť uši indulonou proti komárom, nášmu psovi to pomohlo.