dobjan
11.08.12,15:21
Prosím píšte iba ak máte naozaj skúsenosti alebo rady.
Nevie čo sa mi stalo s mobilom, alebo som niečo urobil omylom.
Od určitého dňa sa mi nedajú sťahovať aplikácie s marketu ani cez google.
You tube videa fungujú, aj sťahovanie cez samsung apps funguje - no málo aplikácií.
Dá sa to opraviť tak aby som nemusel preinštalovať android? Ďakujem za rady.
mpca
12.08.12,03:37
NO čo znamena nedajú? Aplikaciu vobec nezacne stahovat? alebo stahuje ale instalacia zlyha? Trochu viac popiste co sa deje s mobilom a poradime!
dobjan
12.08.12,08:43
Keď potvrdím sťahovanie, napíše, aplikácia sa sťahuje a hneď nato sa ukáže oznam: "Ľutujeme! Proces android.process.media sa neočakávane skončil. Skúste to znova."
mpca
12.08.12,17:10
Jdete do Nastaveni -> Aplikace -> Sprava Aplikaci -> otevrete si pomoci hardwaroveho tlacitka ''Nabidka''(leve tlacitko) dalsi moznosti a ve Filtr zvolte Vse -> pak zvolte Vymazat data u Me nahrane soubory, Uloziste medii a Market Updater (mozna staci jen to uloziste medii jak pisou v anglicke verzi, ale ja vymazal pro jistotu vsechny tri a zda se, ze mi vse zas funguje jak ma)

zdroj: http://androidforum.cz/viewtopic.php?f=20&t=9949
dobjan
12.08.12,19:53
Veľmi pomohlo. Ďakujem.
Luky Kuki Kubricky
30.09.12,07:34
Ahojte mam novy telefon Huawei Ascend g300 a nejdu mi stahovat ziadne aplikacie ani nic ...alebo to ja neviem ...lebo ked dam cez android market stahovat hry tak mi to len načitava a načitava a po chvilke mi napiše ze chyba pri preberani suboru kod 495 ..a pritom som zaregistrovany a všetko....neviete mi niekto poradat co s tym mam spravit