evitas
13.08.12,13:27
Rada by som si kúpila vonkajší otočný/otvárací sušiak na prádlo. V ponuke je veľa druhov, aj ceny sa výrazne odlišujú. Máte prosím Vás skúsenosť - či sa s nimi dobre manipuluje - otvára, zatvára, či sa šnúry dajú napnúť aj po dlhšom čase používania,.. Nechcem do neho investovať cez 100,-€, ale tých lacných sa bojím. Teším sa na Vaše postrehy a skúsenosti.
Ďakujem
zena77
15.08.12,04:52
Ja byť na tvojom mieste počkám na akciu - keď bude v Lidli, čo sa týka týchto vecí - Lidl nesklame.
ajuschka
15.08.12,15:39
podla mna je to jedno. ja som kupila v baumaxe za 20 eur, po 2 rokoch su snury vytahane, a nenapnu sa. inak sa rozklada dobre. svokra si kupila za 70 eur, a dopadol presne tak isto. ale zase kupit snuru a vymenit ju nemoze byt problem ;)
lujza.j
15.08.12,15:53
dedo758
16.08.12,03:24
My máme doma asi ten druhý z "ponuky" lujzy.j, už asi 7 rokov, šnúry držia tvar dobre. Ten zelený držiak je zabetónovaný v zemi, na zimu sa sušiak odkladá. Spokojnosť maximálna.
evitas
31.08.12,07:23
Vďaka. Práve som našla akciu v metre. Takže sme zobrali tam. Ešte ho nemám spojazdnený, hľadám vhodné miesto. Stál 27,-€ (terington house). A vy ho na zimu odkladáte? Ja "zbožňujem" oblečenie, ktoré keď chytím za rožtek - stojí v pozore. To samozrejme nie. Ale ja ho chcem nechať vonku aj v zime. Čo poviete?
Nella_2
31.08.12,08:38
Baby, ktorá máte doma ten otočný vonkajší sušiak - dajú sa na ňom sušiť veľké a ťažké kusy (posteľné prádlo, deky...)?
Je to dosť pevné?
ludmilla
31.08.12,17:21
Mám tento sušiak už 8 rokov suším na ňom všetko nielen posteľné prádlo, ale aj paplóny aj deky.
Nella_2
01.09.12,16:24
Mám tento sušiak už 8 rokov suším na ňom všetko nielen posteľné prádlo, ale aj paplóny aj deky.
Super, díky :)
dedo758
02.09.12,15:32
Slnko našim šnúram doteraz nevadilo, mráz vyskúšaný nie je, tak neviem povedať, čo by to s nimi urobilo. Konštrukcii to určite vadiť nebude:)
Rozalka
02.09.12,15:42
Mne by sa páčil sušiak "podplafonový", ktorý by bol namontovaný na plafóne lodžie a v prípade potreby by som ho spustila. Viem, že také sú, ale neviem, ako sa nazývajú - ako ich hľadať.
Nella_2
02.09.12,15:46
Mne by sa páčil sušiak "podplafonový", ktorý by bol namontovaný na plafóne lodžie a v prípade potreby by som ho spustila. Viem, že také sú, ale neviem, ako sa nazývajú - ako ich hľadať.
Rozalka, to sú stropné sušiaky.

Napr.
http://www.zemplin.sk/data/pictures/1198161992.jpg
Zimama
02.09.12,18:37
Rozalka, to sú stropné sušiaky.

Napr.
http://www.zemplin.sk/data/pictures/1198161992.jpg

Plne odporúčam :) - pohodlne sa to vešia a potom prádlo ani tak nezavadzia na balkóne, keď sa sušiak vytiahne nahor. Sú aj rôzne šírky, ja som trocha dlhšie zháňala takú, aby mi presne vošla posteľná bielizeň.
(Akurát sa idem s ním "pohrať", t.j. vyvesiť voňavé uteráky - rada vešiam prádlo...;):--- Kedysi mi na môj návrh otec urobil sušiak, ktorý sa dal po navešaní prádla vysunúť von z balkóna, ale keď sme si na lodžiu dali žalúzie, už sa to nedalo použiť, tak som veľmi rada, že som zohnala práve tieto stropné.)