BABYstar
13.08.12,17:25
Vie mi niekto poradiť kontakt na dodávateľa Muránskeho elixíru Ak má niekto skúsenosti nech poradí
čo je to za zázrak. Ďakujem
zanetth
13.08.12,15:48
Dav
13.08.12,17:32
Skôr to považujem za šikovný marketingový ťah. Nespochybňujem med/propolis/peľ/materskú kašičku a ich účinky na ľudské zdravie, dokonca som celý život iný med, ako z Muránskej planiny, jedla len výnimočne - bývala som v Muráni a otec je včelár- ale myslím si, že ktorýkoľvek med a včelie produkty priamo od dobrého včelára sú rovnakým zázrakom a všeliekom.
BABYstar
14.08.12,14:38
ďakujem
kukučka
14.08.12,14:46
Súhlasím s Dav, už vidím, ako ten peľ v národnom parku zbierajú. Kilo medu je po 5€, kúp si radšej ten.
buchač
14.08.12,16:10
Súhlasím s Dav, už vidím, ako ten peľ v národnom parku zbierajú. Kilo medu je po 5€, kúp si radšej ten.
...to fakt ????.......lebo je to inak fasa cena .....
...ja viem , že po 10 € ide ...teda od ruky .....

...a v obchodoch ???.....škoda reči.....napríklad - viď hmotnosť versus cifra...

http://www.bio-obchod.sk/oddelenie/med.htm
Jurivo
14.08.12,16:20
...900g lesný med cca 9€, u nás...
Katy a R
14.08.12,16:34
Súhlasím s Dav, už vidím, ako ten peľ v národnom parku zbierajú. Kilo medu je po 5€, kúp si radšej ten.
však ten peľ včeličky zbierajú - našťastie;)
Asik aj je trošku rozdiel, či ho zbierajú na muránskych lúkach, alebo niekde, kde je blízko lán repky ... prípadne v nejakej veľmi znečistenej lokalite .. :confused:
vidíš Olinka, aké ty máš šťastie - od malička zázrak užívaš :D
Inak ma zarazilo to dávkovanie, lebo pokiaľ ja viem, peľ by sa mal "užívať" s medom (zmiešaný) :confused:
kukučka
15.08.12,10:46
V skanzene pod ľubovnianskym hradom boli dni medu, pýtala som sa kamarátky na cenu medu, tiež po 5€ aj pastovaný med.
Robert Pekar
15.08.12,11:00
Ak med, tak jedine prírodný od včelárov...kupovaný med v obchodoch, nech tam dajú akýkoľvek štítok, nie je med...ale len nejaká zlátanina niečoho so štipkou medu...ináč , med ide okolo 6-7 eur, 5 je veľmi dobrá cena:)