michaelson
13.08.12,18:41
Ajajajajajaaaaaj .. dnes som majstroval a asi som odpalil, vstup na nabijanie v notebooku..teda asi. lebo som nechtiac vymenil + a - na nabijacke. a trosku iskry.. ale notebook ide v pohdoe na baterku. Mam HP pavilion a uz mi tam nesvieiti svetielko ze nabija a vlastne uz ani nenabija, hned ako som + a - ,,napajakoval,, spravne.

Takze cca kolko bude stat oprava, kedze dufam ze sa to da opravit+doba opravy kedze ho potrebujem co najskor.
Pripadne ina alternativa? Napriklad ze by som si kupil nieco a sam to tam vymenil, ale co je to ,,nieco,, ?
Braňo
13.08.12,16:47
Veľmi ma zaujíma dôvod prečo si pájkoval niečo vnútri notebooku.
michaelson
13.08.12,16:51
pajkoval som kabliky na nabijacke avsak uz na strane jednosmerneho prudu..
misoft
13.08.12,21:23
Ajajajajajaaaaaj .. dnes som majstroval a asi som odpalil, vstup na nabijanie v notebooku..teda asi. lebo som nechtiac vymenil + a - na nabijacke. a trosku iskry.. ale notebook ide v pohdoe na baterku. Mam HP pavilion a uz mi tam nesvieiti svetielko ze nabija a vlastne uz ani nenabija, hned ako som + a - ,,napajakoval,, spravne. Veru, ajajajajajajajajajaj - načo sa hrabeš tam, kam nemáš? A čo potom až baterka odíde? Baterka v čudu, napájanie v čudu - noťas v čudu.

Takze cca kolko bude stat oprava, kedze dufam ze sa to da opravit+doba opravy kedze ho potrebujem co najskor. Opraviť sa dá všetko, doba podľa náročnosti opravy, vzdialenosti, obsadenosti servisu. A suma? :eek: Novú doštičku, potrebuješ, novú doštičku.
Pripadne ina alternativa? Napriklad ze by som si kupil nieco a sam to tam vymenil, ale co je to ,,nieco,, ? To "niečo" je celá matičná doska, pretože napájací blok je na nej -no sám to neurobíš!
Neviem aký máš Pavilion, ale ak DV6000
http://www.eshop.itproof.sk/zakladna+doska+pre+notebook+hp+pavilion+dv6000+443 774-001+433280-001+amd_1125.html
tak doštička je cca 159€ + oprava (neviem, či je v záruke, ale aj tak by ti to bolo prd platné - odfajčil si to sám - záruka je kaput) + sumička "normohodín" (či ako to volajú).
Odhad: 200-250€
Gapo
14.08.12,10:15
Ako vieš že si odpálil niečo v noťase. Čo keď odišla nabíjačka, zmeral si či má výstupné napätie?