Darina.R
15.08.12,18:17
Dobrý deň, kúpila som si mininotebook značky ASUS EEE PC. Pozrela som si manual ako mam inštalovať bluetooth. Išla som presne podľa pokynov no zistila som, že mi chýba jedna zložka, podľa ktorej sa to inštaluje. Zapnúť bluetooth si môžem aj na klávesnici. Stále ho mám zapnutý a aj tak mi to nejde. Ďakujem za rýchlu odpoved.
pistik71
16.08.12,08:39
Bolo by upresnit informacie. Predpokladam ze v notebooku je vsetko nainstalovane tak ako ma byt od vyroby (bluetooth ovladac). Co myslis pod pojmom nejde, pricom ho mas zapnuty? Si myslela ze nevies s notebookom sparovat nejake zariadenie (napr. mobil) cez bluetooth? Alebo co vlastne potrebujes spravit?
Darina.R
16.08.12,11:14
Ano myslela som to tak, že sa nedajú spárovať. Ak chcem napríklad poslať nejaky obrazok z mob. telefonu tak mi nenajde žiadne zariadenie. A tak isto aj ked si nieco chcem poslať z notebooku tak mi nevie nájsť mob. telefon. Ked dam na notebooku ze chcem poslat nejaky obrazok tak mi napise ze mam skontrolovat ci je bluetooth zapnuty, ale stale stlacam na klavesnici FN+ tlačidlo bluetooth a stale mi to nejde
ewita888
16.08.12,11:34
neposielaš z mob. telefonu, ale na tf si zapneš bluetooth, nb si nájde tvoj mobil a ty si to posťahuješ v nb..
pistik71
16.08.12,15:41
Najprv si musis notebook a mobil sparovat - na mobile treba vatsinou zapnut ze je viditelny, a vtedy daj na notebooku hladat bluetooth zariadenia. Ked ho najde, das pripojit. Obvykle chce na sparovanie este nejaky kod, ktory musis zadat rovnaky na obidvoch stranach. A potom by to uz malo do buducnosti fungovat tak ako si predstavujes.