instinct
17.08.12,08:39
Dobrý deň,

mám záujem zmeniť zamestnanie. Nová práca je oveľa lákavejšia a pestrejšia. Zo zamestnávateľom by som sa chcel dohodnúť na výpovedi bez klasickej 2-mesačnej dobe. Je možné aby pri ukončení tpp žiadal odo mňa okrem priemerného mesačného zárobku aj ušlý zisk ktorý by som mu spôsobil odchodom. Argumentoval že nemá za mňa adekvátnu náhradu.

Ďakujem za odpoveď
veronikasad
17.08.12,06:50
Máš v pracovnej zmluve uvedený postih za nedodržanie výpovednej doby ?

(8) Ak zamestnanec nezotrvá počas plynutia výpovednej doby u zamestnávateľa, zamestnávateľ má právo na peňažnú náhradu v sume priemerného mesačného zárobku tohto zamestnanca za jeden mesiac, ak sa na tejto peňažnej náhrade dohodli v pracovnej zmluve; dohoda o peňažnej náhrade musí byť písomná, inak je neplatná.
ivka70
17.08.12,07:22
Je mozne, aby pri nezakonnom ukonceni prac. zmluvy zamestnavatel od teba ziadal okrem priemernej mzdy za nedodrzanie vypovednej doby aj nahradu skody, ktoru si mu svojim odchodom sposobil. Tuto skodu musi preukazat na sude a nemusi to byt len usly zisk.
Moze to byt aj nahrada mzdy pracovnika, ktore si napr, na tvoje miesto na dokoncenie prace bude musiet draho "prenajat" a pod.