vilomino
17.08.12,14:08
Zdravím. Mám v práci XP a v exceli sa dajú vložiť skopírované bunky ako obrázok. Je na to klávesová skratka. Vedel som ju a už som to zabudol. Vie to niekto? Ďakujem.
scibuff
17.08.12,14:08
Pokial viem tak shortcut na to nie je, ale ked si vyznacis co chces skopirovat a ides to "Edit" mala by tam by moznost "Copy as picture..." (v office 2010 is to pod "Home" tabom)
PotPalo
18.08.12,15:47
Toto vie excel uz z doby ked behal este pod windowsom 3.11, myslim ze to bola verzia 5. Je to nastroj "kamera", ma ikonu ako fotoaparat, a obycajne si ho treba pridat (postup podla Excel 2001): pravy klik na nastrojovu listu, Prisposobit..., zalozka Prikazy, kategoria Nastroje, vpravo najst "kamera" - ikona fotoaparatu, tu mysou pretiahnut na hociaku nastrojovu listu, a mas to. Potom staci po oznaceni oblasti kliknut na tuto ikonku, potom vytvorit vyber kde ma ten obrazok byt a je to. A mozno sa tomu da priradit aj klavesova skratka.

Teraz ma napadlo ze ked sa vytvori makro ktore spusta tento nastroj, tak tomu makru sa da priradit klavesova skratka, takze v podstate by to fungovalo ako chces.
vilomino
20.08.12,10:36
Funguje to s tou kamerou. Vďaka. Ale ja som poznal iný spôsob - označiť priestor, stlačiť nejakú klávesu a na lište sa mi rozbalil príkaz, ktorý tam normálne nie je. Ale tento nový spôsob je lepší.
Kabaka123
07.11.17,07:33
bomba... zase som sa naučila a dozvedela niečo nové...