Ajsha3
17.08.12,15:19
Ahojte milí poradcovia
:) Máme mačku, ktorá má takmer rok a pol. Rozhodli sme sa zaobstarať jej spoločnosť, mysleli sme si, že sa nudí sama v byte. Pred viac ako týždňom sme doniesli domov mačiatko, dúfajúc, že pár dní na seba budú prskať a potom sa budú spolu blázniť. No ako som spomínala je to viac ako týždeň, nejaké pokroky tam nastali, stará na ňu už nevrčí, ale malá na starú áno,aj sa naháňajú a bijú alebo čo a tá malá stále vrieska, rátala som s tým, že si tým musia prejsť,ale už to podľa mňa trvá dlho. Čo som počula od známych, po troch dňoch by už mali byť kamošky, ja viem že je to rôzne,ale nevidím že by sa to zlepšovalo. Aj ich spolu kŕmime, najedia sa,ale potom je to zase o tom istom. Máte nejaké tipy, ktoré by ich zblížili, spoločné kŕmenie a hry sme už skúšali a nič. Ďakujem za rady. Pekný deň :)
ACCNT
17.08.12,13:51
podla mna asi este treba pockat.
my sme mali jednu staru macku a potom sme pridali male maca-kym sa skamaratili tak to tiez trvalo(viac ako 3 dni). casom(ked uz boli skamaratene) sme pridali este kocura, ale s nim sa nikdy neskamaratili, tak po cca 3 mesiacoch sme ho dali prec.
my mame obe vykastrovane - mozno aj na tom zalezi.
a este poznatok-raz sme jednu zobrali von a ked sme ju doniesli naspat, tak chvilu(den-dva) neboli kamosky. asi nejak napachla.