jexx
19.08.12,15:18
Caute, mam dost naliehavy problem. Pred 2 dnami som si kupil novy telefon, kupil som ho od jedneho znameho, vsetko ide ako ma, bola to dobra kupa. Ale mam tu jeden problem, s ktorym neviem pohnut a to je internet. Vzdy ked idem na internet (myslim normal internet Telekom, nie WiFi) a skoncim s prezeranim, tak mi nic z kreditu nestrhne. Ako je to mozne ? Ved ja nemam ziaden pausal a na internete som bol asi 10 min - takze mi to malo z kreditu strhnut urcitu ciastku, nie ? Tak ma napadlo ze ci tam nieco netreba nastavit - lebo nechcem aby mi domov chodila faktura alebo co, chcem to normal na kredit. Neviete niekto pls poradit ?

A este jedna podotazka - aplikacia Track ID - neviete niekto ci je spoplatnena ? Je to aplikacia na rozpoznavanie hudby.
viktorviktor
20.08.12,08:17
keď máš novú službu možno prvých 100 alebo 150 dní je zadarmo
Meggi 1
20.08.12,18:01
Poradím Ti k prvej otázke o internete:
Píšeš, že nemáš paušál, ale kredit si dobíjaš. Máš Easy Free kartu a dobíjal si si kredit nedávno, pravdepodobne pred tými 2 dňami? Ak áno, tak podľa výšky dobitej sumy máš internet na 15 alebo 7 dní zadarmo. Pozri si tu:

http://www.telekom.sk/osobne/telefonovanie/mobilne-sluzby-a-tarify/easy/easy-free/
pedritho
30.08.12,11:10
k tej podotazocke na rozpoznavanie hudby skus Soundhound