kozlíček
20.08.12,13:57
Dobrý deň prajem!Chcel by som poprosiť o radu.Mám svoju fotku na PP a nikde inde /jednoducho sa stratila,myslím si/.A teraz tú z PP by som si chcel stiahnuť /dosť mi na nej záleží/ a uložiť do priečinka mojich fotiek.Len neviem ako nato.Mám nainštalovanú Vistu.
Veľmi pekne ďakujem!!!
misoft
20.08.12,12:06
Vieš aspoň názov fotky? Daj vyhľadať súbor - neviem ako to má jehoVista, ale tiež má niečo ako Štart a tam by malo byť aj vyhľadávanie súborov.
Alebo cez súborový manažér skoč do adresára jehoVisty C://windows/, tam si vyhľadaj niečo podobné Desktop (Pracovna plocha) a hľadaj.
Alebo sa to nauč tu:
http://windows.microsoft.com/sk-SK/windows-vista/help/using
ivka70
20.08.12,12:32
Aky mas operacny system?
Napr. vo Win7 to ide tak, ze das pravym tal. mysi na ploche, tam prisposobit, potom si tuknes na pozadie prac. plochy a ukaze ti aj adresu, kde je fotka ulozena .....
kozlíček
20.08.12,14:17
Aky mas operacny system?
Napr. vo Win7 to ide tak, ze das pravym tal. mysi na ploche, tam prisposobit, potom si tuknes na pozadie prac. plochy a ukaze ti aj adresu, kde je fotka ulozena .....
ivka,veľmi pekne ďakujem!!!!!!!
Fero11
20.08.12,17:37
jj ak mas fotku na ploche, tak je odniekal z disku natiahnuta, cize niekde urcite musi byt.
Ak by sa nahodou s disku nejak vymazala, tak urcite by sa uz nezobrazovala ani na PP (aspon myslim, nikdy som to neskusal)
kozlíček
21.08.12,11:44
jj ak mas fotku na ploche, tak je odniekal z disku natiahnuta, cize niekde urcite musi byt.
Ak by sa nahodou s disku nejak vymazala, tak urcite by sa uz nezobrazovala ani na PP (aspon myslim, nikdy som to neskusal)
Urobil som to tak ako mi poradila ivka,našiel som ju podľa jej rady,ale aj tak vám všetkým patrí srdečná a úprimná vďaka za snahu o pomoc!