Stanislav 1975
21.08.12,17:27
Ahojte, volal mi kamarát, že pravdepodobne sa u nich vyskytujú ploštice...:mad:, Býva v bytovom dome- dá sa táto represívna dezinsekcia proti tým plošticiam uhradiť z fondu opráv?:)
Ďakujem všetkým za odpovede...
willma
21.08.12,15:34
kým som robila na bytovom družstve - táto háveď sa kynožila celoplošne ( pre jeden byt to nemá význam) a bolo to hradené vždy z FO
sito
21.08.12,16:01
Ak sa pravdepodobnosť potvrdí, že u nich, tak to budú musieť uhradiť oni. A oni v ich dome, majú jednu kopu peňazí, či tá háveď, ploštice nie sú spoločné, každý má svoje označené? :);)
lujza.j
21.08.12,16:42
u nás v bytovom dome sa kynožili šváby, tiež celoplošne......až neskôr som zistila, že ich mali moji susedia:eek:-cigoši, určite to neplatili oni....ale ved vlastne oni majú sve grátis....
lujza.j
21.08.12,17:05
Ak s FO, tak áno, ak platili?
či platili neviem, lebo odchádzali s tým, že z predaja zaplatia nejaký dlh....ale viem že "postrek" bol 2x a to sme panelák s tromi vchodmi.....je možné, že sa ani nevedelo, že to je od nich....
sito
21.08.12,17:13
Ak mali dlh na úhradách za užívanie bytu a pri odchode, predaji bytu ten dlh uhradili a postrek bol hradený z FO, tak zaplatili. Ak dlh nevyrovnali, nezaplatili. Ostatní, áno.