Lucka Lucajda Lietavová
23.08.12,09:11
Od vcera mam problem ze sa mi neda prihlasit na FB a gmail v prehliadaci google chrome. Na internet explorer a aj mozilla firefox nemam ziadne problemy s prihlasenim...skusila som si ho odinstalovat a znovu nainstalovat ale aj tak mi to nejde...vedeli by ste mi poradit v com je problem???dakujem
Charon
23.08.12,14:23
Ahoj... Nemám chrome (neviem si naň zvyknúť a mať ho iba preto, že je to cool sa mi zdá trocha mimo)... teda sa pokúsim Ťa naviesť k jednému postupu.
1) Väčšina prehliadačov, a chrome tak isto, má niekde funkciu na zmazanie súkromných dát. Teda cookies, navštívené stránky, cache a podobne. Vymaž to, vypni chrome a zapni ho. Niekedy to pomôže.
2) Ako zadávaš heslo? Cez nejaký passwordmanager, alebo ho zadávaš ručne? Na iné stránky sa vieš prihlásiť? Narážem na možnosť poškodenia súboru s heslom.
wagner
23.08.12,18:26
Od vcera mam problem ze sa mi neda prihlasit na FB a gmail v prehliadaci google chrome. Na internet explorer a aj mozilla firefox nemam ziadne problemy s prihlasenim...skusila som si ho odinstalovat a znovu nainstalovat ale aj tak mi to nejde...vedeli by ste mi poradit v com je problem???dakujem

Ani mne sa nedá spustiť google chrome a napísali mi tam aj nejaký postup. Ale mňa tak ako ma navigujú môj eset nechce pustiť. Kašlem na to, musí mi stačiť explorer
KoxXxo
24.08.12,05:28
Používam Chrome a žiadne problémy som nezaznamenal.