sattelitka
26.08.12,20:21
Po zdĺhavom problematickom registrovaní, behaní na Všeob.zdrav.poisťovňu, som konečne nainštalovala certifikačný kľúč podľa pokynov VšZP, a teraz keď konečne idem podať mesačný výkaz, prihlásim sa ,dám podanie - typ dávky atď, z uloženého súboru mojom pc ( z účtovn.programu) mi to samozrejme neberie a keď to chcem manuálne vyťukať znova do "typovanie" tak konečne ma pustí až do časti: Podanie elektronic.dokumentu, kde je pod tabuľkou červeným uvedené že správa nie je podpísaná, tam ťuknem na "podpísať" a tu mi vyjde tabuľka kde sa píše: "CAPICOM nemôže byť nainštalované, pravdepodobne nemáte dostatočné práva na tomto počítači" čo je úplná blbosť a mňa už prechádza všetka trpezlivosť, najračej by som sa na to celé vy***** :-((((( Prosím vie mi s tým niekto pomôcť,som už v koncoch !
Petra29
26.08.12,19:13
V hornom pravom rohu klikni na "pomoc" a potom "casto kladene otazky", je tam postup pri probleme s capicomom, aj mne to blblo.
ewita888
26.08.12,19:20
KEJKA
26.08.12,19:34
súcitím s Tebou, presne toto všetko som prekonala, nájdeš moje hľadanie a riešenie v odporúčanom linku.......
dôležité je vedieť OS, typ prehliadača -za seba som pisala o IE.
sattelitka
26.08.12,20:09
Jedno veľké ĎAKUJEM ! Išla som podľa tých často kladených otázok, a potom mi z ničoho nič vyšla otázka: "chcete nainštalovať CAPICOM ?" dala som áno a už mi to išlo. Ešte raz ďakujem, bez Vás by som to nezvládla. Už mi to ide (ale ešte predtým som na VšZP stránku napísala sťažnosť a nespokojnosť s ich elektronickými službami .-/) Týmto dúfam že sme že sa to podarí všetkým čo s tým majú problém a určite ich je dosť. Ahojte !