booster
27.08.12,12:05
Dobrý den
Dnes by som potreboval pomoc s vecou čo sa ani celkom netýka PC ale skôr internetu.
Mám problém s partnerským programom na Youtube
Ide o to ak sa v tejto veci niekto viac vyzná že na Youtube mám Spenaženie. Ludia čo sa do toho
viac vyznajú vedia o čo ide. Ide o spenaženie videa a ja mám vačšinu spenaženú. Na to aby som
mohol požiadat o partnerstvo je nevyhnutné aby som mal spenaženie na aspon jedno video.
Ak to splnujem možem požiadat o Partnerstvo a tu je prvý problém.
Ked sa dostanem na túto stránku :http://www.youtube.com/yt/creators/partner.html musím vypnit formulár ktorý je v časti Qualifications v štvrtom riadku od zhora s názvom from here.
Problém je v tom že ked na From here kliknem malo by ma to hodit na stránku s formulárom lenže nič. Hodí ma to na hlavnú stránku čo som sa dozvedel tento problém má viac ludí lenže nikto ho zatial nevyriešil. Preto sa obraciam sem na pomoc a ak ani tu pomoc nenájdem budem sa musiet
obrátit na samotný YouTube. čo by bola asi posledná varianta kedže po anglicky moc neviem. :(
Dakujem za prípadnú pomoc
reincarnate
30.01.13,08:14
požiadaj o partnerstvo cez nejakú inú zahraničnú firmu, na slovensku je partnerský program s youtube zablokovaný