Agnesa Bednárová
28.08.12,11:52
Pri chatke chceme postaviť hojdačku a šmýkalku pre deti stačí to ohlásiť stavebnému úradu alebo treba na to stavebné povolenie.
Indeed
28.08.12,10:30
treba pokupit potrebne veci, inak nič.

samozrejme chut do roboty tiež, samo sa to nepostaví....
JUDr. Pavol Kollár
28.08.12,10:34
Podľa § 55 ods. 2 Stavebného zákona, ohlásenie stavebnému úradu postačí pri drobných stavbách, ktoré plnia doplnkovú funkciu k hlavnej stavbe, a ktoré nemôžu podstatne ovplyvniť životné prostredie. Náležitostio ohlásenia sú uvedené v § 57 Stavebného zákona. Takže stačí vám podať ohlásenie.
buchač
28.08.12,10:41
Pri chatke chceme postaviť hojdačku a šmýkalku pre deti stačí to ohlásiť stavebnému úradu alebo treba na to stavebné povolenie.


Podľa § 55 ods. 2 Stavebného zákona, ohlásenie stavebnému úradu postačí pri drobných stavbách, ktoré plnia doplnkovú funkciu k hlavnej stavbe, a ktoré nemôžu podstatne ovplyvniť životné prostredie. Náležitostio ohlásenia sú uvedené v § 57 Stavebného zákona. Takže stačí vám podať ohlásenie.
...sorry .....ale v tomto prípade by som to mal totálne na háku ....
bjuty smis
28.08.12,13:26
Podľa § 55 ods. 2 Stavebného zákona, ohlásenie stavebnému úradu postačí pri drobných stavbách, ktoré plnia doplnkovú funkciu k hlavnej stavbe, a ktoré nemôžu podstatne ovplyvniť životné prostredie. Náležitostio ohlásenia sú uvedené v § 57 Stavebného zákona. Takže stačí vám podať ohlásenie.

detská húpačka plní aké doplnkové funkcie k hlavnej stavbe ?
misoft
28.08.12,13:34
Pre takéto čosi:
http://www.ihriska.com/media/1492/peak.jpg
potrebuješ len peniaze a chuť. Ostatné ti môže byť "ukradnuté" Nie je to ani stavba, ani doplnok k hlavnej stavbe - je to len malé rekreačné detské zariadenie.
Indeed
29.08.12,08:28
no ale ked niekto chce silou-mocou sadomasochisticky podstupovať uradne vybavovanie, ja by som mu to umožnil.