comodo
30.08.12,21:57
Zistil som , ze mi Outlook 2010 nechava na serveri ( telecom ) spravy , ktore mam uz dorucene do PC.
S outlook expresom som taky problem nemal. Nemozem najst moznost to kdesi nastavit. Mate v tom niekto jasno ? :-) Vopred dakujem za radu.
comodo
31.08.12,04:45
Rano je mudrejsie vecera , po tyzdni som na to dosiel. Musim konstatovat opat ze Outlook je voci expresu zbytocne zlozity a hlavne tak ako sa nainstaluje uplne v inom stave nez bol expres.
Doplnujem uvahu ( pre admina ) , ci by nebolo vhodne , aby bolo mozne temu ktoru som na porade zalozil a uz tu iba zavadzia sam zmazat.
kergulaan
31.08.12,05:04
hm...
a podelis sa s nami o to?
kde sa to nastavuje?
bodliak
31.08.12,05:07
Dá sa to, v nastaveniach k účtu (account), ja mám nastavené, že na servri ponecháva posledných 7 dní, staršie maže.
kergulaan
31.08.12,09:11
No ved o to mi islo. Nechavanie sprav na serveri nie je vecou outlook-u alebo TB ale nastavenia samotneho uctu na serveri ci uz Gmail, Hotmail, Chello ci co uz pouzivas.
bodliak
31.08.12,10:03
Nie, to klient stiahne a vymaze, alebo stiahne a ponecha e-mail na servri.
comodo
31.08.12,16:26
hm...
a podelis sa s nami o to?
kde sa to nastavuje?
POdelil by som sa , urobil som printscreen , ale vsak sa tu neda pridat obrazok , iba z URL. To su mi novoty.
misoft
31.08.12,17:23
mimotemy
Ak chceš vložiť obrázok a nedá sa - použi tzv TAG [i m g] a [/ i m g] (tagy v hranatých sú spolu, musím to roztiahnuť, lebo by to bralo ako obrázok)
comodo
31.08.12,18:42
mimotemy
Ak chceš vložiť obrázok a nedá sa - použi tzv TAG [i m g] a [/ i m g] (tagy v hranatých sú spolu, musím to roztiahnuť, lebo by to bralo ako obrázok)
Zial tomuto nerozumiem. Kedysi som tu normalne prikladal fotku , alebo dokument woord. Neviem co sa stalo. Vsak ked pozeram do inych tem tak su tam prilozene subory.doc napr.
mecky
31.08.12,19:55
Zial tomuto nerozumiem. Kedysi som tu normalne prikladal fotku , alebo dokument woord. Neviem co sa stalo. Vsak ked pozeram do inych tem tak su tam prilozene subory.doc napr.
ked das Formatovat odpoved , tak ti naskoci aj moznost pridat prilohu
misoft
01.09.12,13:47
mimotemy
mecky - ale niečo sa na Porade fakt pohurkalo - aj mne často odmietne pridať "prílohy" (obrázky a pod) klasicky cez ikonku pridania, cez rozšírené formátovanie - jednoducho to nepríjme - nereaguje (3 z 5 pokusov neúspešné) - Java sa asi zasekla.
mecky
01.09.12,13:49
mne to funguje normalne, ziadny problem
command
01.09.12,14:01
Staci pouzivat imap a nie pop3 je po probleme.
comodo
01.09.12,17:40
takze takto :
bud nechat , alebo nenechat kopie na serveri
misoft
01.09.12,19:26
Nejde takto - pôjde inako -ale furt tam vložím :D