leonq
31.08.12,20:23
Viete mi prosim z praxe poradit ci mam nejaku sancu izolovat (zateplit) betonovu podlahu v miestnosti, ak viem s nou ist do vysky o 7 max 8 cm?
Finalna uprava by mala byt dlazba.
Vdaka
oondrejj
19.12.12,19:50
tak keď môžeš ísť iba do takej výška tak odrátaj na dlažbu zhruba 2cm a zistíš akú hrúbku potrebuješ dať. Keďže sám polystyrén nemôžeš dať ale musíš dať aj tvrdý povrch tak veľmi nemaš čím disponovať. Netuším či ti tam pomôže zhruba 2cm polystyrenu. To by bola asi z bytočna vrstva, čo by ani neizolovala.
TomasHC
20.12.12,06:00
Aj 2cm sú lepšie ako nič!!!
TomasHC
20.12.12,06:01
tak keď môžeš ísť iba do takej výška tak odrátaj na dlažbu zhruba 2cm a zistíš akú hrúbku potrebuješ dať. Keďže sám polystyrén nemôžeš dať ale musíš dať aj tvrdý povrch tak veľmi nemaš čím disponovať. Netuším či ti tam pomôže zhruba 2cm polystyrenu. To by bola asi z bytočna vrstva, čo by ani neizolovala.

Hoď do google "sucha vystavba podlahy", nájdeš čo potrebuješ. Aj tu na fóre sa to preberalo iks krát.
leonq
20.12.12,08:10
vdaka za vodidko, popozeram sa po temach
steffi99
13.08.13,03:45
v praxi som zateploval kuchynu...daval som pritom len 2cm styroduru a na to dlazbu...nic nepopraskalo a je na tom aj linka polozena...z polovice na tom mame dlazbu, z polovice plavajucu podlahu...styrodor sme dali do lepidla a takisto aj pod dlazbu sme dali lepidlo sietku, aby to drzalo pokope...
lapejko
15.08.13,19:04
dá sa to aj inak: www.bekotec-therm.cz