1orchidea1
01.09.12,13:57
Prosím vás vedel by mi niekto poradiť ohľadne porobenia alebo prekliatia nejakú dobrú Rómku alebo iného šikovného človeka, ktorý sa týmto zaoberá? Mám s dcérkou taký problém, jej správanie je úplne zmenené. Najprv som tomu ani nechcela veriť ale je to všetko také čudné...Tak by som chcela kontakt na niekoho kto sa týmto zaoberá. Už som počula že z toho sa dá aj zomrieť, príp. človek si sám vezme život. Moja dcérka má len 15. Hovorí strašné veci, o smrti, je ako bez života...Kto to nezažil - nepochopí.
Mojej kamarátky známa mala voodoo (neviem či som to správne napísala) a ledva ju zachránili.
Prosím vás kto tomu veríte, poraďte, lebo my sme už v koncoch. Doteraz sme navštívili asi štyroch ľudí a každý že pomôže a nič. A to nevravím o peniazoch čo sme na to dali. A ak náhodou teraz niekto pohoršene krúti hlavou, tak to celkom pochopím lebo aj ja som kedysi krútila, kým sa nám nestalo toto. Viem o jednej rodine ktorá nám vraj závidí ale ja fakt neviem čo. PORAĎTE PORAĎÁCI, už nevieme kudy kam :( O.
bodliak
01.09.12,12:52
Koxo, jeden o woodoo, prekliatí, druhy o pričarovaní lásky.

Zas mám pocit, že si z nás niekto robí srandu. Hej, Admin, neprichádza to z tej istej IP adresy ?
danushka
01.09.12,12:56
Nuž ako vidím, Porada sa nezmenila ani po prázdninách ;)...

Prvý príspevok v téme mažem, tie dve témy sú mi podozrivé, hoci ich písali dva rozdielne nicky...
bjuty smis
01.09.12,15:29
ked chceš serioznu romsku veštkynu, chod pred najbližšie tesco na parkovisko...mne tam ponúkajú svoje služby pravidelne.....
Dav
01.09.12,16:32
Skús dispozičnú prognostiku
1orchidea1
03.09.12,13:05
Pani Danushka, napísala som Vám do SS, keby ste mali chvíľku, budem rada, ak sa tam pozriete. Vďaka, O.