argento1
03.09.12,18:20
Dobry den,

rad by som sa s Vami poradil a teda.. po 3 tyzdnovej PN som sa vratil do prace a zistil, ze moja vyplatna paska alebo informacie o mojom plate sa sirili po chodbach na pracovisku. Moj zamestnavatel sa o to nezaujima. Co s tym?

dakujem
Tweety
03.09.12,16:23
Dobry den,

rad by som sa s Vami poradil a teda.. po 3 tyzdnovej PN som sa vratil do prace a zistil, ze moja vyplatna paska alebo informacie o mojom plate sa sirili po chodbach na pracovisku. Moj zamestnavatel sa o to nezaujima. Co s tym?

dakujem
Možno to ani nie je pravda, či si presvedčený? AK áno, tak si to vydiskutuj so šíriteľom. Či čo iné chceš?
argento1
03.09.12,16:31
vselijaku inu odpoved len nie takuto :)
Tweety
03.09.12,16:33
vselijaku inu odpoved len nie takuto :)
A akú, že to je nebodaj trestný čin? Ak s tým nemá problém zamestnávateľ, nie je to ani porušenie firemnej etikety.
Ice dive
03.09.12,17:28
nemáte náhodou v pracovnej zmluve, že mzda je utajovaná skutočnosť a jej výška podlieha utajeniu... pokiaľ áno tak sa môžeš sťažovať na personálnom oddelení, zamestnaneckej rade alebo u nadriadeného... a nanajvýš čo dosiahneš, že dotyčného šíriteľa pokefujú možno aj kárne fásne... ale to je asi tak všetko a ty budeš za bonzáka a veľmi obľúbený v kolektíve...:D:D:D ale ak ste firma o troch zamestnancoch tak sa len strápniš...
misoft
03.09.12,19:35
Alebo tým môžeš strápniť zamestnávateľa - začneš aj ty šíriť, že konečne po dlhej dobe ti pridal k výplate 10€. :D:D:D
alusa783
02.04.13,09:52
ahojte, nakoľko už su aj z dohôd odvody a šef mi nekupil nový soft, musím urobit výplatnú pasku v exceli, mam trošku problém so zaokruhlovaním tak Vás chcem poprosit o kontrolu... neviem ako sa pridáva príloha tak dufam že stačí takto..
v zakone o dani sprijmov som našla §47 kde sa hovorí že zaokruhlujem nadol výšku dane, ale nerozumiem ako mam zaokruhlit jeho hrubú mzdu zatial som ju dala nahor


Odpracované dni

3
invalidné poistenie
0


Odpracované hodiny

24
invalidné poistenie (org.)
0


Odpracované dni celkom

3
poistenie v nezamestnanosti
0


priemer - dovolenka

0
poistenie v nezamestnanosti (org.)
0


Zmluvný základný plat

1,941/hod
garančné poistenie (org.)
0,16


Základná mzda

46,59
úrazové poistenie (org.)
0,53


Hrubá mzda

46,59
Rezervný fond solidarity (org.)
3,18


celková cena práce

59,84
povinné poistenie spolu (org.)
13,25


Nemocenské poistenie

0
Nezdanitelné minimum
0


Nemocenské poistenie (org.)
0
zákl. dane - mesačné zálohy
43,91


Všeobecná zdravotná poisťovňa
0
dan mesačné zálohy
8,34


všeobecná zdravotná poisťovňa (org.)
0
čistá mzda
35,57


Starobné poistenie

2,68
k výplate
35,57


starobné poistenie (org.)

9,38