Maňuša
05.09.12,09:06
Písala som email na centrume. Chcela som napísať otáznik a niečo som stlačila, momentálne sa mi text zmenšil na minimum. Všetky internetové stránky sa mi zobrazujú s minimálnou veľkosťou písma. Pričom keď otvorím niečo z prac.plochy tak mám normálnu veľkosť. Pri napísaní stránky www.centrum (http://www.centrum) mám predtým oranžové koliesko s nejakou šípkou či čo. Použila som dcérin počítač, musím to nejako opraviť, kým príde domov. Pomôžte mi prosím... Ďakujem.
Letko
05.09.12,07:10
Drž CTRL a stlač veľké +
Maňuša
05.09.12,07:20
Drž CTRL a stlač veľké +
Zatiaľ ďakujem. Prehodím PC a idem to urobiť. Ani neviete ako ste mi pomohli. Ozvem sa, či je to o.k.
Maňuša
05.09.12,08:06
Drž CTRL a stlač veľké +Neviem, či bola porucha na stránke, alebo ja už zmätkujem. Stláčam CRTL a + a nič, neviem ani ako sa píše veľké +....
lenkak
05.09.12,08:16
v prehliadači ísť na panel Zobraziť, Lupa, tam je ponuka priblížiť , vzdialiť (zväčšiť, zmenšiť)
Letko
05.09.12,08:16
To je to + medzi - a enterom na numerickej klávesnici. Predpokladám, že si si zmenšila písmenká a pomocou tejto skratky sa písmo zväčšuje (lupa).
Žabinka
05.09.12,08:20
Stlač CTRL, a súčasne roluj kolieskom na myši, keď roluješ hore, písmo sa zväčšuje, keď dole, písmo sa zmenšuje.
Maňuša
05.09.12,08:24
To je to + medzi - a enterom na numerickej klávesnici. Predpokladám, že si si zmenšila písmenká a pomocou tejto skratky sa písmo zväčšuje (lupa).Ďakujem, už je to o.k. Ešte raz zažiť taký šok by som nechcela. Ďakujem aj ostatným za radu. Bože aké je to príjemné, keď človek na diaľku dostane takúto pomoc a to ešte zdarma. Ešte raz ďakujem. Prajem pekné dni.
mazanova
05.09.12,08:25
Stlač ctrl - drž ho! a na myši krúť kolieskom dopredu-dozadu a vidíš ako sa ti text zväčšuje, alebo zmenšuje - to je pre znevýhodnených požívateľov - napr. slabozrakých aby si vedeli text zväčšiť - ukladá to vyhláška o tvorbe vebstránok...