peter369
06.09.12,20:05
Dobrý deň, nefunguje mojej sestre a na viacerých počítačoch, stránka www.ucm.sk. Túto stránku sme sa už pokúšali opraviť aj pomocou telefonickej komunikácie s pracovníkom t-comu, ale nedalo sa nič spraviť. Tu som čítal v inej diskusii že cez http://freeproxyserver.net/ sa to dá zobraziť a to aj ide, ale problém je v tom že nefunguje ais2 (akademický informačný systém), ktorú by potrebovala na prihlasovanie do školy. Na univerzite tiež povedali, že im všetko funguje normálne. Osobne som tiež vysokoškolský študent a s takýmto sa prvý krát stretám. Vopred ďakujeme za každú radu.
misoft
06.09.12,18:43
Ale funguje www.ucm.sk a napriamo, ani proxy nie je potrebný. Chyba bude niekde u teba.
viktorviktor
06.09.12,18:53
ais2 nefunguje aj na iných vš a to vtedy ak dopĺňajú údaje pracovníci školy teraz napr. dopĺňajú zápisné listy a nemáš šancu sa dostať do aisu, trvá to podľa počtu študentov a usilovnosti študijného oddelenia tak 2-3 dni
misoft
06.09.12,19:07
Já ti teda, Karle, nevím, ale ja som sa dostal do AIS - aspoň po prihlásenie.
V Študenti - AIS - Vstup do AIS = všetko funguje.
peter369
07.09.12,10:31
misoft: Viem to, že iným to funguje, aj u mojej priateľky to ide a ona má tiež t-com net, len tá IP adresa je asi iná. Už som bezradný lebo neviem kde môže byť chyba u mňa. Nevedel by si mi niečo poradiť?
misoft
07.09.12,10:48
Kontrola, či nie je blokovaná u teba - firewall.