Peter484
07.09.12,09:36
Dobry.chcem sa popytat ludi co maju plastove okna.ktore su najlepsie a cenovo aj kvaklitne.rozmery okien za ktore zaplatili a kolko zaplatili ci sa da aj na splatky.poprad a svit.lebo chcem kupit a chcel by som pocut Vas nazor a skusenosti.pocul som ze aj poliaci maju maju tiez dobre plastove okna a lacne neviem ci sa tam da nieco poriesit
P@uLie
07.09.12,09:43
my mame slovaktual sme spokojny, trojkomorove, jedno izbove okno v panelaku vide na 300,- eur samozrejme je zapocitana aj ktomu demontaz a likvidacia starych okien, montaz a spaletovanie novych okien, 7 rokov na kovanie a 5 rokov na okna zaruka, cenovo su dostupny, my sme si ich objednali v centrale kde ich vyrabaju pri Prievidzi, zaplatili sme a odviezli si ich a montaz a spalety sme si sami porobili vide to omnoho omnoho lacnejsie, okna niesu az take drahe ,draha je praca.
Vebi34
11.10.12,19:42
Ahojte,
chcem vymeniť okno na schodisku, ktoré je orientované na juh. Jeho rozmer je výška 3,4x1,5m šírka. Vraj mi stačí dvojsklo s 5komorovým systémom, slnko lepšie prenikne a ohreje vnútroný priestor. Mám ostať pri tomto návrhu? Budova ešte nie je uteplená.
Vďaka za radu.
tomahawkPO
05.11.12,15:05
Ahojte, chcem sa už konečne rozhodnúť a dať si urobiť 2 okná do bytu na najvyššom poschodí, okná sú orientované na severovýchod (rozmer okien 2100mmx1600mm). Som z Prešova. Dostal som nasledujúce ponuky, v cene sú zahrnuté parapety, žalúzie a sieťky proti hmyzu, montáž a vysprávky:

Nehila, zastúpenie FENESTRA - profil REHAU GENEO, 3 tesnenia, 3-sklo, kovanie GU, cena 1025EUR
MOVYROB - profil SALAMANDER 3D, 3 tesnenia, 2-sklo, kovanie MACO MULTIMATIC, cena 840EUR
SLOVAKTUAL - profil ALUPLAST IDEAL 5000, 3 tesnenia, 2-sklo, kovanie MACO MULTIMATIC, cena 835EUR
HESTA Prešov - profil Inoutic Prestige, 3 tesnenia, 2-sklo, kovanie MACO, cena 910EUR
INCON Košice - profil Inoutic Prestige, 3 tesnenia, 2-sklo, kovanie Winkhaus ActivPilot, cena 920 EUR

Ďakujem za Vaše zhodntenie jednotlivých ponúk, rady a odporúčania, prípadne doporučte nejakého iného solídneho predajcu okien v okolí Prešova. Nechcel som zakladať novú tému, preto dúfam, že nikomu nebude vadiť že som svoju otázku položil sem. Ešte by som sa rád spýtal, či sa oplatí priplácať cca 100EUR za pásky. Vďaka za každú odpoveď.