cocodelpoco
14.09.12,10:28
Ahojte,

chcela by som sa poradiť o kúpe šijacieho stroja. Mám zájem doň investovať cca 400 eur.
Našla som si značku Brother a Singer, no všetky nové modely su už automatické a skúsená krajčírka mi poradila, že tieto automatické stroje sa ľahko kazia a ťažko opravujú.

Vedel by mi niekto poradiť dobrý šijací stroj?

Ďakujem.
Mirka
pepsikova
14.09.12,08:35
...ale to predsa každá vec sa občas pokazí..pokiaľ zvládneš základné šitie a už nejakú skúsenosť máš, kúp si kvalitný stroj, hlavne dobrú značku, lebo tie lacnejšie sú skôr kaziteľné....a máš predsa záruku...ak budeš stroj permanentne používať, uvidíš, čo je v ňom a aký je...pre začiatok si kúp taký, čo nemá veľa programov,je to jednoduchšie..
..ja si vždy tak poviem-ak sa má pokaziť, pokazí sa!...a veritasku mám už 45 rokov..
alus.tom
14.09.12,08:35
no tieto stroje su priemyselne alebo kufríkové. znacky su obidve dobre, ja mam doma aj kufrikovy aj priemyselny, kufrikovy mam obycajny a priemyselny je poloautomaticky a jedned obnitkovaci.poloautomaticky je starsi, ale nic sa na nom nekazi. napis parametre ze co by si chcela aby ten stroj robil.
pepsikova
14.09.12,08:37
...a ak si dáš do vyhladania " aký šijací stroj", je tu pár tém, kde si môžeš zistiť info
cocodelpoco
08.10.12,07:12
Mate skusenosti so znackou Brother? konkretne som si vyhliadla tento model : BROTHER NV50.