Animama
14.09.12,13:05
Ahojte všetci. Môj DVD prehrávač z ničoho nič prestal čítať DVDčká. Normálne ho tam vsuniem a on začne čítať ale viac nič nespraví len bzukoce, bzukoce ale nedokončí čítanie. :( Viete mi pomôcť?
misoft
14.09.12,14:46
Najskôr - vyčistiť. Už tá optika môže byť prachom zanesená.
duves
14.09.12,17:20
Najskôr - vyčistiť. Už tá optika môže byť prachom zanesená.
Lenže bežný užívatel nevie prehrávač otvoriť a vyčistiť optiku.

Ale ak sa na to cítí, prečo nie?
tak niečo pre inšpiráciu: http://diit.cz/clanek/jak-vycistit-vypalovacku
misoft
14.09.12,17:42
Animama
17.09.12,11:51
ahojte všetci. Veľmi pekne ďakujem za odpovede.
Misoft po prezretí toho videa s tou malou dievčinou som nabrala odvahu a otvorila som a vyčistila som optiku (hoci by som predtým ako som to videla nepovedala, že by som sa odvážila otvoriť DVD prehrávač:o), ale tam nebol pes zakopany a na dolaďovanie optiky si netrufam... možno môj sused - spýtam sa. Inak mi už zostane len servis :(... Určite dám vedieť ako som dobojovala.
Animama
04.10.12,07:11
ahojte všetci. Bohužiaľ nenašla som dobrovoľníka, čo by mi to rozobral a skúsil doladiť optiku :-(, takže buď počkám na nový televízor, čo si plánujeme kúpiť k vianociam a tam budem mať USB port, tak DVD už oželiem, alebo pôjdem do servisu. Ale asi to nechám na tú prvú možnosť. Aj tak všetkým ďakujem, čo mi venovali čas. ahojte
Indeed
04.10.12,07:14
zadavateľka témy nepíše AKÉ DVD sa pokúša spustiť ,

možno ide o "napalené" neoriginálne DVD ....

vtedy by bola chyba jednoznačne v tom DVD-čku , nie v prehrávači.
Animama
04.10.12,07:26
na začiatku to bolo napálené, ale keď to nešlo skúšala som hneď originál a bohužiaľ tá potvora nečíta nič ...