lukasz9
16.09.12,19:37
Prosil by som reálne skúsenosti s rôznymi pásmi na koleno, priatelku čaká operácia a má niekedy silné bolesti, má aj kĺbovú výživu, ortézy, rôzne masti, atď. tak zháňam niečo čo ešte nevyskúšala a napadlo mi toto. Pokiaľ máte aj iné skúsenosti s inými prostriedkami, budem vďačný za každý príspevok....
Ďakujem!!!!
lujza.j
16.09.12,19:24
Silvernola
17.09.12,02:50
Záleží na stupni poškodenia kĺbu. Ak sa už hovorí o operácii, už asi veľa možností neostáva.
Za seba môžem povedať, že mne tento "pásik dr. ...." pred cca 10 rokmi veľmi pomohol. Najviac to bolo vidieť na mojej záhrade - vyzerá o 100% lepšie. A to nepatrím medzi tých, čo skočia na hocakú reklamu. Možno ani tak neide o magnet, ale o "protiváhu" jednostranného vnútorného napätia v kĺbe.
lukasz9
17.09.12,07:16
Ďakujem obom za príspevky, no čaká ju artroskopia a doktor ešte nevie, aký problém v kolene je, t.j. vyšetrenia nič nezistili, ale doktor tvrdí že to môže byť vážne.
Zase môže byť rozdiel ten pásik pred 10-timi rokmi a teraz....
petermikuláš
17.09.12,07:23
artroskopia a potom nosiť potrebný čas ortézu, to je všetko, nič viac nešpekulujte a dodržujte to čo Vám povie ošetrujúci traumatológ. Magnetické pásy nijak magneticky liečivo podľa mňa nefungujú.
lukasz9
17.09.12,07:29
Samozrejme, išlo mi len o predoperačné zmiernenie bolestí, doktor má hlavné slovo....
lukasz9
19.09.12,18:16
Poprípade, nemáte niekto tip na dobrú masť, niečo naozaj dobré, nie napr. Fastum, ten velmi nezaberá....
Ďakujem.