vlado 33
17.09.12,13:48
Nechcem tu robiť reklamu. Alebolo mi diagnostikované : chronický zápal priedušiek. Každý rok od februára do mája som bol minimálne 3x chorý na túto diagnózu. Minulý rok som sa dozvedel o týchto kvapkách a začal som užívať dávku na preliečenie organizmu 15 kvapiek počas 7dní. Neviem čím to bolo ale počas celého roka som nebol ani raz chorý.Raz sa mi stalo že som sa v horúčave napil studenej vody a cítil som že už to na mňa lezie vybral som dávku ráno večer a zas ráno po 5 kvapieka bolo po probléme. Vybral som pred tým neskutočné množstvo antibiotík, do roka aj 4x preto sa chcem opýtať či niekto vie posúdiť či viacej škodlivé je brať antibiotiká alebo tento prípravok podotýkam je to chloritan sodný +kyselina citrónová užíval som to presne podľa návodu.
osky
17.09.12,12:17
o tomto pripravku je tu uz tema!!!!
ale ano,je to pravda co pises a ak to neuzivas denne,ale obcas v ramci niekolkych dni ako kuru ked na teba nieco lezie,je to iste lepsie ako akekolvek lieky.aspon ja mam skusenosti,ze to beru ludia s rakovinou denne a vysledky su dobre-samozrejme je to spojene s milionom inych veci/strava,sposob zivota.../,ale pouzivaju to i ludia na rozne mensie ci väcsie zdravotne problemy.
eva.toth
17.09.12,12:25
Ak sa pýtaš, čo je menej škodlivé, tak odpoveď je takáto. MMS1 nie je vôbec škodlivé. Chlór oxid, ktorý vzniká spojením chloritanu sodného a kyseliny citónovej, máme aj v tele, takže táto látka nie je pre telo nič cudzie, a antibiotiká sú škodlivé, viď vedľajšie účinky. Ja užívam MMS1 už niekoľko rokov, od vtedy antibiotiká už neberiem. Keď mám nejaký zdravotný problém, tak beriem 3 dni od rána MMS1. MMS1 sa dá namiešať aj na celý deň. Odpadne tak problém aktivovania v práci. Do pohára aktivujem 16 kvapiek chloritanu sodného a 80 kvapiek /na jednu kvapku chloritanu 5 kvapiek citróna/ citrónovej šťavy/kyselina citrónová/. Dávku si rozdelím na 8 častí, takže každé 2 hodiny vypijem 2 aktivované kvapky. Večer po 3 hodinách poslednej dávky beriem rôzne vitamíny min. látky na zvýšenie účinnosti liečenia. Počas užívania netreba brať syntetický vit. C /pozor je aj v džúsoch/, pyridoxin, sóda bicarbóna. Tieto látky anulujú účinok MMS1. Tie treba brať až po 3 hod. od poslednej dávky, pretože MMS1 účinkuje v tele 2-3 hod. Potom sa mení na soľ a vodu. MMs1 mi vždy pomohlo. Nikdy som nemala vedľajšie nežiadúce účinky. MMS1 + MMS2 a DMSO, týmto spojením sa dosiahli výborné výsledky v liečbe rakoviny.
lujza.j
17.09.12,14:54
buchač
17.09.12,15:16
Minule som si len tak , na skúšku dal jednú dávku ...

Ľudia , to je vám balada ...poznatky :


Děkuji tomuto kvapkám za vyřešení problémů zdravotních potíží mé milované sousedky ze 4.patra. Páč jsem bez chlapa již několik staletí, klouzávala jsem se na zábradlí. Tato sousedka mi ze závistí na zábradlí natloukávala hřebíky a tak jsem si jí vždycky natrhla. Díky kapkám jí mám teď zocelenou a prosvištím ze 4.patra , přičemž na každém patře mám jeden až dva orgasmy. Navíc jsem sousedce s bolavými nohami a vypouklým okem ze sledování mých radovánek spoza kukátka také namazala rohožku přede dveřmi. Když jde do obchodu, tak prosviští po schodech dolů a ani nestihne zamknout byt.
Dole u baráku se pak strašně směje štěstím.........nebo řve zlostí?.......
To nebudu řešit, jdu se klouzat, díky, MMS ....


Na tenhle kapky jsem si pujcil u Providentu,vyplati se to,investice se vrati do tri dni , uz s nimi mazu tyden zelvu a zrychlila o 140%!
Funguje lépe než sušený jelení penis, co jsem si dával pod jazyk a stoji polovinu!
Nedivím se té vysoké ceně. Jedná se o extrakt z ušního mazu Chucka Norise a tím jsou účinky kapiek naprosto logicky zaručeny, omlazuji, mrtvé oživuji, popřípadě i nesmrtelnost není problémem.
McGyver aplikoval krém pouze jednou a podívejte se na úžasné výsledky....
arizona
17.09.12,19:42
pivko
17.09.12,19:49
Žiadne kvapky , kúp si orig. masť z borsuka a tá Ťa vylieči. pre neznalcov co to borsuk.http://pl.wikipedia.org/wiki/Borsuk
lofr
17.09.12,20:12
Vlado, zamen kyselinu citronovu za 3,5% roztok kyseliny chlorovodikovej, ktory je pre zaludok prijatelnejsi.
Inak, samozrejme, MMS ma menej neziaducich ucinkov ako antibiotika, a vacsi ucinok.
vlado 33
17.09.12,20:13
Dal som ti hlas, ale omylom ale to si chcel ty borsuk či nie. Nabudúce keď budeš čítať túto poradu buď triezvy a čítaj od začiatku.
deane7
17.09.12,20:27
Sory, ale s týmto nemôže súhlasiť.
deane7
17.09.12,20:28
To si teda zabil, som sa pekne nasmial.
arizona
17.09.12,20:43
suhlasit nemusis, je to tvoj nazor...myslis, ze odbornici by sa pod take vyjadrenie podpisali,keby sa nezakladalo na pravde????
osky
18.09.12,04:10
ty nevies ako sa vola borsuk po slovensky?????????????????????jazvec-keby si nevedel....
deane7
18.09.12,08:22
Vlado, tú 3,5%-nú kys. chlórovodíkovú opravdu doporučujú, preštuduj si fórum "U pramene.cz.
deane7
18.09.12,08:26
Arizona, myslíš že Humble lieči maláriu placebo efektom? Ja som trpel rok, 25x som bol na elektroliečbe, nič nepomohlo a hľa, 5 dní MMS a bolo po problémoch. Asi budeš doktorka keď Ti vadí že si človek aj inak pomôže.
lofr
20.09.12,13:46
Dean, ja to tak robim a na kyselinu citronovu by som uz nepresiel. HCL este aj podpori travenie. :-)
deane7
20.09.12,20:53
Ja som reagoval na Vladov komentár ako Ti vyššie tou hlinou odpapuľoval, len som to zle umiestnil.