evita117
19.09.12,19:09
Mám 8 mesačný vztah už pár dní ma trápi svrbenie a pálenie pričom mávam aj výtok,môjho priatela trápi tiež to svrbenie.Môže to byt niečo vážne?Mala by som navštívit lekára?Pomohol by dáky krém?
IVEB
19.09.12,17:23
Svrbením a pálením sa prejavujú kvasinkové infekcie. Voľne dostupný krém je canesten, ale aj tak by som radšej navštívila lekára - gynekológa.
katka 23
19.09.12,18:39
arizona
19.09.12,18:43
Tu najdes zopar rad http://www.zdravie.sk/sz/510/t1223412/p1/palenie-stipanie-svrbenie-vytok.html

Ale aj ja odporucam navstivit lekara,lebo ten zisti presnu pricinu a vie nasadit spravnu liecbu.
osky
20.09.12,03:33
canesten a kvalitny biely jogurt natierat denne,pravidelne aj partnerovi-rano jedno,vecer druhe.iste to zaberie,ak je to mykoza.
ale tiez odporucam lekara a rataj s tym,ze sa ti to vrati a budes musiet kuru zopakovat-tohto sa zbavuje tazsie a dlhsie,ale nevzdaj to.
Estetic
20.09.12,08:41
Pokiaľ máte problémy obidvaja,doporučujem navštíviť lekára a neriešiť tieto problémy sama doma.Ono ten zápal prejde časom možno aj po Canestene a jogurte,ale nikdy nevieš či nechytil aj hlbšie orgány malej panvy.A neliečené a podcenené zápaly v tejto oblasti mávajú na svedomí zrasty a následné problémy pri oplodnení.
pe84
14.03.13,13:21
Canesten Gyn aj mne pomohol, svrbenie ma preslo hned po prvej aplikacii, a viac sa mi to neobjavilo, takze som bola spokojna, preliecit treba urcite aj partnera, lebo si to potom mozte furt odovzdavat... Da sa bezne kupit v lekarni, tableta alebo krem, ja som zvolila oboje, take kombinovane balenie a mala som istotu...
osky
14.03.13,14:21
len problem je ten,ze ked sa to uz vyskytne na kozi,tak je to iste este vo väcsej miere rizsirene aj dnu.a tam si to nenatries.

jedine co ozaj zabera,je dobry detox,odkyslenie organizmu,co najmenej sladkosti,cukru a bielej muky-skratka zmenit zivotospravu.
dusansl
15.03.13,08:59
Pekný deň,
podľa popisu prejavu Vašich ťažkostí usudzujem, že sa vysoko pravdepodobne jedná o istú formu kandidy, pričom sa títo preniesla aj na Vášho partnera. Stáva sa.
Potvrdenie diagnózy gynekológom nie je na závadu. Prechodným riešením je ošetrenie postihnutých miest masťou Kandibene, či Kanesten . Tento úkon však chápte len ako prechodný , a ťažkosti čiastočne zmierňujúci. Váš skutočný zdravotný problém ale je v črevách, ich dokonalým zanesením toxickými splodinami, zachytenými na klkoch, čím nastáva situácia, že odpadové časti potravy majú s tela sťaženú možnosť plynule a včas byť z tela prirodzenou cestou vylúčené.odporúčam vhodnou formou detoxikovať telo, obnoviť prirodzenú črevnú mikroflóru a tak si zabezpečiť bezproblémový život a pevné zdravie.
Každý jedinec by si mal uvedomiť, že viac ako 90 percent zdravotných vážnych chorôb začína práve v hrubom čreve.A pri nich sa občassné ale aj trvalé svrbenie či pálenie javí naozaj len ako kozmetická vada.
pekný deň a skoré uzdravenie praje dusansl
pe84
20.06.13,19:40
tak to urcite ano, casto su priciny v samotnom organizme, ale tak ako pri angine nestaci len pit teply caj s medom, aj pri mykoze treba aj liecbu, a Canesten mi na to perfektne zabral, uplne idealne je to pekne skombinovat a cela sa dat "dokopy" :)