Melnick
22.09.12,10:40
Dostali ste e- mail podobného znenia? Ak áno, ako ste reagovali ?
misoft
22.09.12,09:59
Myslíš toto?
http://windows.microsoft.com/sk-SK/windows-live/microsoft-services-agreement
To len sprísňujú "podmienky" - dáš si niekde fotečku svojej milej v plavkách, ktoré budú tak trochen menšie - zmažú to. Dáš tam niečo, čo nie je "tvoje" (podľa nich) - zmažú to, ak sa to bude opakovať - zablokujú ťa.
A budú o tebe vedieť aj to, kedy si uprdneš :D

3.5. Môže spoločnosť Microsoft odstrániť môj obsah zo služieb? Áno. Vyhradzujeme si právo kedykoľvek odmietnuť alebo odstrániť obsah z našich služieb, ak sa domnievame, že ide o porušenie príslušných zákonov alebo tejto zmluvy, prípadne ak obsah prekračuje limity pre ukladací priestor či veľkosť súborov. Môžeme odmietnuť publikovanie obsahu a môžeme tiež odstrániť obsah z ľubovoľného dôvodu alebo aj bez uvedenia dôvodu. Ak obsah, ktorý uložíte v službách, je legálny a je v súlade s touto zmluvou, je chránený zákonmi o autorských právach a vy máte právo na používanie tohto obsahu, poskytneme vám možnosť obnoviť tento obsah. Táto možnosť sa nebude uplatňovať, ak došlo k odstráneniu obsahu z našich serverov v dôsledku nečinnosti vášho konta spoločnosti Microsoft počas obdobia uvedeného v bode 2.2.

Inak - ak používaš ich produkty - všade je "I Agree......", alebo "Súhlasím ......" (samozrejme aj I not Agree/ Nesuhlasím...) - teda pokiaľ súhlasíš, platia tie ich nové "pravidlá", ak nesuhlasíš, nemáš službu, nenainštaluješ produkt.
Martin28sk
27.09.12,04:16
sa takymi blbostami trapite...
dalid
27.09.12,06:16
Však čo? Doma aj tak používam výhradne Libre Office a v práci to, čo mi dá zamestnávateľ. ;) A v práci riešim iba pracovné veci, maximálne si sem tam odskočím na Poradu a pár iných stránoč čo mám v oblúbených položkách... ;)