misstka
24.09.12,11:02
aká je záruka na batériu v mobile? skúšala som aj cez google, ale niekde píšu že 6 mesiacov, inde 12 alebo až 2 roky.
mám mobil sony ericsson asi 9 mesiacov a posledné dni ho musím nabíjať každý deň, hoci sa z neho volá tak minútu denne.
nehrám na ňom ani hry, nie je zapnuté ani wifi ani bluetooth, ale aj tak sa vybíja.
preto chcem len vedieť či si musím kúpiť už baterku sama alebo sa to dá reklamovať
bodliak
24.09.12,09:27
No ja som si kúpil najlacnejšiu nokiu v roku 2008 (marec alebo apríl), doteraz ju mám s originálnou pôvodnou baterkou,
nevolám veľa, ale rozhodne viac ako minútu denne a baterka mi vydrží týždeň. (sedem dní)
Mobil na noc nevypínam, je zapnutý 24 hodín denne.
misstka
24.09.12,10:25
No ja som si kúpil najlacnejšiu nokiu v roku 2008 (marec alebo apríl), doteraz ju mám s originálnou pôvodnou baterkou,
nevolám veľa, ale rozhodne viac ako minútu denne a baterka mi vydrží týždeň. (sedem dní)
Mobil na noc nevypínam, je zapnutý 24 hodín denne.

no v týchto novších mobiloch tak dlho nevydrží. mama má najlacnejší samsung, používa ho zhruba tak často ako ja a nabíja batériu tak raz za 8 dní. ja za ten istý čas nabíjam batériu 2 až 3 krát.
ale teraz je to fakt už extrém, večer som ju nabila na 100 percent , ráno som z mobilu volala pol minúty a už mám batériu okolo 40 percent. :/
teraz nabíjam znova, ešte som skúsila odstrániť jednu hru čo som nedávno nainštalovala cez android market, či tá "nežerie" tak baterku.
ale pochybujem že to pomôže.