milo2
24.09.12,16:50
Som klientom jednej banky, dopredu poviem nie so pracovnikon ani dealerom ani nerobim reklamu, tadim vam vlozte svoje peniaze do mbank.
Ja som ich klientom uz 4 rok, a nemam xiadne poplatky, dokonca aj kartu my dali zdarma.
Platim alimenty, dostavam mzdu na ucet, vsetko zdarma, akurat mate tri vybery zdarma z bankomatu a stvrty je uz plateny.
Existuje aj zuno ale tam by som nedaval.
myara
24.09.12,14:56
a preco by si nedaval do Zuna?
tiez maju vsetko zadarmo, aj kartu, sice maju len 1 vyber z ATM zadarmo, ale ja napr. iba platim kartou, cize vybery z ATM nepotrebujem, a k tomu maju celkom dobre uroky na sporeni (sporenie plus 2,5% p.a.), co v mbank nie je
milo2
24.09.12,15:04
Pretoze zuno nie je vierohodna banka. A ma vobec chranene vklady?
Katy a R
24.09.12,15:07
Pretoze zuno nie je vierohodna banka. A ma vobec chranene vklady?
.. si srandista ... :D;)
nemboj, poznáme tie banky aj my - a uviedol trošku nepresný údaj pri počte výberov z bankomatu ;)
- ja mám v obidvoch - a podmienky sú momentálne takmer rovnaké ;)
aktaK
24.09.12,15:09
vraj, ak mam zuno, tak sa da vyberat len z bankomatu tatrabanky - zadarmo,
ako je to v mbank?
to znamená, ze zuno patrí tatrabanke?
myara
24.09.12,15:11
Pretoze zuno nie je vierohodna banka. A ma vobec chranene vklady?
zuno patri pod rakusku ochranu vkladov, mbank pod polsku
ze nie je vierohodna banka, dnes sa tu normalne zabavam :D
myara
24.09.12,15:12
vraj, ak mam zuno, tak sa da vyberat len z bankomatu tatrabanky - zadarmo,
ako je to v mbank?
to znamená, ze zuno patrí tatrabanke?

nepatri tatre, len patria do jednej skupiny Raiffeisen
Katy a R
24.09.12,15:14
už v logu má, do ktorej skupiny patrí ...
deane7
24.09.12,15:19
Kamarátka má m-bank v čechách a výpisy jej posielajú nechránené heslom. A keďže je to taká počítačová expertka čo žene povedala meno aj heslo na skype, tak som z dlhej chvíle zadal to heslo aj na jej mail a samozrejme som sa prihlásil, tak som sa jej pozrel aj koľko má na účte. (ktorá babka dá ako heslo meno svojho psa?)
milo2
24.09.12,15:21
V mbank vyberam v ktoromkolvek bankomate do 3 vyberov zdarma.
V zahranici platim pri vybere v madarsku 1% z vyberu, je to dane visou.
deane7
24.09.12,15:22
Fio osobný účetFio ponúka bežný účet bankového typu bez poplatkov fyzickým osobám - občanom, študentom, podnikateľom aj firmám za rovnakých podmienok s nadštandardným úročením zostatkov a s celkovo nízkymi nákladmi na vykonávané transakcie. Bežné účty vedie Fio v EUR, CZK a USD.


Fio banka bola v ČR už niekoľkokrát verejnosťou zvolená za najlepšiu finančnú inštitúciu v ankete Zlatý Měšec!


Výhody účtu Fio:

Založenie a vedenie účtu - zdarma
Internetbanking - zdarma
Smartbanking - zdarma
Domáce bankové prevody a prevody v rámci Eurozóny - zdarma
Bankové prevody medzi SR a ČR - zdarma
El. transakcie na účte - zdarma
Inkaso a trvalé príkazy - zdarma
Vklady - zdarma (od majiteľa účtu alebo oprávnenej osoby)
Výbery nad 50 EUR - zdarma
milo2
24.09.12,15:23
ZUNO ma ohranu vkladov? hmm. Neviem o tom. Ale ok.
deane7
24.09.12,15:28
Objavil si m-bank? Však my o nej dávno vieme. Ani ameriku si neobjavil ani bicykel si nevynašiel.
milo2
24.09.12,15:29
Fio osobný účetFio ponúka bežný účet bankového typu bez poplatkov fyzickým osobám - občanom, študentom, podnikateľom aj firmám za rovnakých podmienok s nadštandardným úročením zostatkov a s celkovo nízkymi nákladmi na vykonávané transakcie. Bežné účty vedie Fio v EUR, CZK a USD.


Fio banka bola v ČR už niekoľkokrát verejnosťou zvolená za najlepšiu finančnú inštitúciu v ankete Zlatý Měšec!


Výhody účtu Fio:

Založenie a vedenie účtu - zdarma
Internetbanking - zdarma
Smartbanking - zdarma
Domáce bankové prevody a prevody v rámci Eurozóny - zdarma
Bankové prevody medzi SR a ČR - zdarma
El. transakcie na účte - zdarma
Inkaso a trvalé príkazy - zdarma
Vklady - zdarma (od majiteľa účtu alebo oprávnenej osoby)
Výbery nad 50 EUR - zdarma

Ano mozem potvrdit mam tam ucet.
Katy a R
24.09.12,15:31
ZUNO ma ohranu vkladov? hmm. Neviem o tom. Ale ok.

milo, asi nevieš o viacerých veciach - alebo robíš skôr antireklamu tvojej banke :confused: ... stačí jednoducho kliknúť http://www.mbank.sk/sprievodca/sadzobnik/index.html?tabs=6
a každý zistí, že dávaš nesprávne informácie o výberoch z bankomatu .. (len to uvádzam na správnu mieru!)
myara
24.09.12,15:32
ZUNO ma ohranu vkladov? hmm. Neviem o tom. Ale ok.

takze, ak o tom ty nevies, zuno nema chranene vklady? :D teba by som chcela vidiet
http://www.zuno.sk/global/documents/zuno-ochrana-vkladov.pdf
milo2
24.09.12,15:32
Objavil si m-bank? Však my o nej dávno vieme. Ani ameriku si neobjavil ani bicykel si nevynašiel.
To urcite nie.
som len klientom banky.
myara
24.09.12,15:37
To urcite nie.
som len klientom banky.

ved my ti verime, ze nie si zamestnanec, s tymi poznatkami co si tu predviedol, by to bola katastrofa
deane7
24.09.12,15:39
;o))
milo2
24.09.12,15:56
milo, asi nevieš o viacerých veciach - alebo robíš skôr antireklamu tvojej banke :confused: ... stačí jednoducho kliknúť http://www.mbank.sk/sprievodca/sadzobnik/index.html?tabs=6
a každý zistí, že dávaš nesprávne informácie o výberoch z bankomatu .. (len to uvádzam na správnu mieru!)
Tak to ste upresnili ale to nic nemeni na tom nazvom prispevku.
Dakujem.
milo2
24.09.12,16:00
takze, ak o tom ty nevies, zuno nema chranene vklady? :D teba by som chcela vidiet
http://www.zuno.sk/global/documents/zuno-ochrana-vkladov.pdf
Ten odkaz načitava ale nič... Opravte si odkaz.
myara
24.09.12,16:43
Ten odkaz načitava ale nič... Opravte si odkaz.

odkaz je spravny
ale pre teba specialne http://www.zuno.sk/pomoc/moja-ochrana/vklady/
Dubak2000
24.09.12,19:57
Myslim, ze najuzitocnejsie by bolo tuto temu zmazat. Vsetko som si so zaujmom precital a rozhodol som sa, ze aj ja pridam jeden zbytocny prispevok:) Prajem vsetkym krasny vecer:)
deane7
29.09.12,04:36
Opravdu zbytočný príspevok.
SamuelSK
29.09.12,11:56
mBank ma divne praktiky.
Preco ma setriacu ucet a setriacu ucet plus, ci ako sa to vola?
0,9% na prvom a 2,1% na druhom.

Pride mi to ako zarabanie na neznalosti klienta.

ZUNO je fajn v tom, ze ak tam mam ZUNO+ ci ako sa ten ucet vola, tak - sice len z TB bankomatov - mozem uskutocnit - sice len nad 50 EUR - nekonecny pocet vyberov.. tj, mozem aj 100x vybrat 50 EUR ..

Kdezto mBank ma mizerne podmienky, "ak zaplatis" "tak mozes toto a tamto" - toto povazujem za podvod na klientovi, ja nemam cas riesit kolko som uz zaplatil a mat nervy, ze som to presvihol. NIE ! to uz radsej dam 1-2Eur za vyber a viem co am to stoji a nezijem v neistote.

Problem ZUNA je ze nemaju vklady v hotovosti (detto mBank)

Ale niekto tu dal Fio, o nej som ani nevedel (vedel, ale nie ze je zadarmo!), cize Fio+ZUNO by bola super kombinacia.

Pozor na mBank - vyplatili by EUR v Zlotych.. ak by krachla..

Seriozne, ta Fio sa mi paci, asi zavrhnem VUB, pretoze maju extremne vysoke poplatky a este aj pomaly pracuju (musim tam cakat, a pracovnicky su pomale, hehe ale to asi vsade :D ale platit 2EUR za vklad/vyber je trochu VELA!)
VUB fakt zavrhnem, platit kazdy mesiac za inkaso (aj za zrusenie), je chore. Nech idu do Talianska spat.. A siestuju..