elisanera
24.09.12,21:04
chcela by som sa spytat ci mozem byt tehotna ak som pred 3 tyzdnami mala nechraneny sex v druhom dni menstruacie? asi pred 4 dnami som si vsimla hnedy vytok a dva dni potom mi zacala menstruacia, ktora prisla o tyzden skor, ale taka slaba aku som nikdy nemala a trvala asi iba 3 dni! v poslednych dnoch sa citim unavena, toci sa mi hlava a na obed mi bolo mierne na vracanie...ale nemam bolesti ani v prsiach ani v podbrusku...moze to byt znak tehotenstva?
alaya1
24.09.12,19:09
urob si tehotensky test.
pepsikova
24.09.12,19:12
..nooo, vážne môžeš byť tehotná..to je panta ako svet...nechránený sex- kto to už dnes má, prosím ťa?...rentgen tu nemáme, sono nefunguje, skôr keby si zajtra behla k svojej gynekologičke...čo ty na to?..
osky
24.09.12,19:23
hlavne,je to tak tazke tuknut na vyhladavac?takychto tem je tu uz milion,vazne.
pokial si mala taku MS a skor take spinenie nez krv,tak to mohlo byt spinenie pri usadzani oplodneneho vajicka do maternice.ale to je len teoreticky,behni si kupit test,a o par dni zopakuj.lekar ti povie to iste,takze zatial vydrz a nepanikar....
nic v zlom.drzim palce.nech to dopadne ako si zelas.
MartinNP
21.01.13,09:42
Ahoj, predpokladam ze odpoveď už vieš :) ale keby ešte niekto potreboval zistiť, tak tu je cely clanok o priznakoch tehotenstva http://www.lekar.sk/clanky/ako-zistim,-ze-som-tehotna
Kuzalka
06.03.13,13:30