ostrichowitz
27.09.12,11:30
Dobrý deň,
obraciam sa na vás s nasledujúcim problémom. Vo firme máme zriadenú webstránku, ktorá beží pod CMS systémom Delphi (napr. tanecsvlkmi.sk). Stránka obsahuje viacero jazykových mutácií (SK, CZ, HU, DE, EN, RU). Zakúpili sme domény tanecsvlkmi.cz, tanecsvlkmi.hu, tanecsvlkmi.de (od Slovaknet.sk, služba Základ).Teraz by sme chceli dosiahnuť nasledujúci stav:
- po naklikaní www.tanecsvlkmi.de by mal byť návštevník presmerovaný na našu slovenskú stránku v nemeckej jazykovej mutácií, pričom v adresovom riadku by mala byť stále zobrazená nemecká doména
- chceme, aby bola naša doména zobrazená vy výsledkoch vyhladávania Google.de

Existuje nejaká prijatelná cesta, ako dosiahnuť náš cieľ?Ak áno, aká?

Ďakujem za odpovede.
pistik71
28.09.12,05:52
Ciest je viac, zalezi na tom, aky je webhosting, a aka je struktura stranky. Ide to spravit cez webserver alebo kod stranky. Najvyhodnejsie by asi bolo, ak vam to spravi registrator domeny (mal by to vediet).
Prestuduj napriklad http://en.wikipedia.org/wiki/URL_redirection
A to s tym Googlom - to som celkom nepochopil. Zalezi ako si nechas stranku zindexovat, ako vytvoris napriklad sitemap atd... Ostatne Google ma vlastny algoritmus na rozpoznavanie jazyka, takze ak aj zindexuje celu stranku, stranky v de bude prednostne zobrazovat v lokalnej verzii.
websmartsk
18.11.12,15:49
Velmi rad Vam s tymto problemom pomozem. Kludne ma kontaktujte