Danica F.
01.10.12,10:24
Prosim vas, mohol by mi niekto poradit?
Zubarka z rodiny mi spravila korunku a nezobrala odo mna ziadne peniaze, len v laboratoriu som platila za samotnu vyrobu. Rada by som jej zaplatila, lebo nemam jej to ako inak vratit, ale nemam predstavu, kolko takyto ukon moze stat, neporadite mi niekto?
Je to ordinacia v BA, dakujem velmi pekne.
Danica F.
04.10.12,11:37
posúvam
Chobot
04.10.12,14:06
Prosim vas, mohol by mi niekto poradit?
Zubarka z rodiny mi spravila korunku a nezobrala odo mna ziadne peniaze, len v laboratoriu som platila za samotnu vyrobu. Rada by som jej zaplatila, lebo nemam jej to ako inak vratit, ale nemam predstavu, kolko takyto ukon moze stat, neporadite mi niekto?
Je to ordinacia v BA, dakujem velmi pekne.

Neviem, akú korunku ti robila a čo všetko (aké výkony) to zahŕňalo. Mne nedávno robil zubár keramickú korunku s titanovým implantátom (náhrada koreňa v pôvodnom koreni). Celá sranda stála okolo 210 EUR. Bolo v tom:

anestézia - 10 EUR
titanový implantát - 40 EUR
Keramická korunka - 150 EUR
plus nejaký materiál navyše - 10 EUR

Práca už je v cene. Poisťovňa mi z toho preplatila 21 EUR.
Danica F.
04.10.12,17:18
dakujem chobot, ja som cisto za korunku zaplatila 200 bez potvrdenia, bola to standardna korunka, bez titanu.
podla tvojich cisel mi to vychadza pre zubarku plus dalsich cca 30 eur (?!), ja som sa bala, ci jej nedlzim radovo viac, este napriklad raz tolko, u tych zubarov (a pravnikov) clovek nikde nevie :). este raz dakujem.
pasuliatko
04.10.12,20:33
keď nechce tak nechce :)