regain
01.10.12,10:47
Ahoj.
Poradte ako rozposlat email (hromadne)napr. 7 ludom bez toho aby som musel email posielat po jednom.Nechcem vsak aby bolo vidiet tych siestich ktorym som to posielal.Da sa to nejakym sposobom vobec jednym kliknutim? (z gmailu)
Dakujem za vsetky rady.
ivka70
01.10.12,08:53
Vsetkych prijemcov das do skrytej kopie.
cize nebudes mat nikoho v prijemcovi, nikoho v kopii, ale vsetkych v skrytej kopii
(v roznych mailovych klientoch to ma rozny nazov, obcas je tato moznost skyta, ale poskytuje ju kazdy mailovy klient :) )
Letko
01.10.12,08:53
Klikni na:

Pridať skrytú kópiu (Bcc)

a adresy píš do Skrytá kópia (Bcc). Príjemcovia pošty sa takto neuvidia.
regain
01.10.12,09:05
Dakujeeeem :-) Pomohli ste.
kergulaan
01.10.12,10:19
Len jednu pripomienku. Aj prijemcovia uvidia, ze su v Bc (skrytej kopii) - a asi ich to nepotesi. Ak chces, aby si kazdy prijemca myslel, ze pises len jemu, tak BZ (bohuzial) treba pisat adresy na kazddy email.
stormcatcher
01.10.12,10:31
Len jednu pripomienku. Aj prijemcovia uvidia, ze su v Bc (skrytej kopii) - a asi ich to nepotesi. Ak chces, aby si kazdy prijemca myslel, ze pises len jemu, tak BZ (bohuzial) treba pisat adresy na kazddy email.
neuvidia
kergulaan
01.10.12,17:15
no neviem ako u teba, ale ja som si pokusne poslal email z jedneho svojho konta na druhe ako BC a co nevidim - adresata nevidim a ak sa pozries aj ty uvidis, ze nevidis-
Komu: utajeni adresati
No a to, tomu kto sa len trochu vyzna napovie to co som vo svojom prvom prispevku pisal
stormcatcher
01.10.12,17:29
no neviem ako u teba, ale ja som si pokusne poslal email z jedneho svojho konta na druhe ako BC a co nevidim - adresata nevidim a ak sa pozries aj ty uvidis, ze nevidis-
Komu: utajeni adresati
No a to, tomu kto sa len trochu vyzna napovie to co som vo svojom prvom prispevku pisal
...a teraz píšeš o čom? Veď som písal, že neuvidia
kergulaan
01.10.12,17:52
Hm - dobre - takze uvidi (ia), ze su v skrytej kopii a ze dany email nebol posielany iba "jemu" ale aj dalsim a ze sa teda nejedna o "original"
Islo mi o upozornenie na tento fakt, pretoze ak posle napr 7 dievcinam email z Bc - ze je najlepsia a najkrajsia a ze sex s nou bol zazitok na cely zivot a dotycna (e) ma, maju trochu znalosti o emailoch tak je v ...
:>D
misoft
01.10.12,18:07
....myslíš v "siedmom nebi" (pod narkózou na ARE)? :D:D:D
TomyL1
02.10.12,10:43
smart serial mail...ale odo mna to nemas:D googli a warezuj ale odporucam kupit - http://www.jam-software.com/smartserialmail/