vlado 33
04.10.12,18:59
Mnohí sa pýtate aké auto je bezpečné? Tu je odpoveď,BMW X6 doma na špalíkoch a bez kolies. Proste bezpečné auto neexistuje. Tak ako ani bezpečná zbraň. Auto je stroj, ako každý iný a všetko záleží na tom kto ho obsluhuje. Auto je neodmysliteľnou súčasťou nášho života, bez ktorej si nedokážeme život predstaviť. Preto sa chovajme pri jazde autom zodpovedne a s rešpektom. Každý deň pozerám, počúvam , čítam správy koľko ľudí zahynulo. Nechcem byť v koži človeka, ktorý spôsobil inému ujmu na zdraví alebo smrť svojím bezohľadným správaním. Učíme svoje deti aby sa správali zodpovedne? Mnohí z nás ešte mŕtvych po havárii nevideli. Preto posielam pár obrázkov ako odstrašujúci príklad čo dokáže nepozornosť a bezohľadnosť vodiča.

Pozor iba pre silné povahy!!!
pavol54
04.10.12,17:30
bohužiaľ videli a neraz, inak to zelené auto je málo zapasované, nám sa vošlo celé pod tridsať tonový kolos ale zozadu aj s piatimi "násťročnými dospelákmi" tiež to nebolo nič príjemné ich vyťahovať, ešte menej nepríjemné bolo počúvať na našu adresu tie zúrivé obviňujúce výkriky rodičov. Nikto si neprizná svoju vinu. Niekedy je to frajerina, inokedy precenenie svojich schopností, ale na niektorých cestách sa ani nedá zastaviť na odpočinok
Indeed
05.10.12,07:15
Vinu maju tí, čo zarobili priveĺa peňazí ľahkým sposobom, ak by šetrili na X5 povedzme 10 rokov,jazdili by opatrnejšie
Letko
05.10.12,10:31
Prečo bola téma zatvorená? Ja som mal motorku a keď som videl fotku motorkára pretrhnutého na polovicu v trupe, motorku som predal a dobre som urobil.