holubička1
05.10.12,19:11
Nemáte niekto skúsenosti a pľúcnou hypertenziou u bábätka. Máme v rodine 2 mesačné bábätko, ktorému objavili túto diagnózu v kardiocentre , lekári povedali že je to neliečiteľné v medicíne..... Hľadáme všetky možné riešenia, či už alternatívna medicína, liečiteľstvo atď., tak rada by som pomohla..... nevie niekto poradiť, prosíím??:mee::mee::mee::mee:
holubička1
05.10.12,19:12
Nikto sa s tým nestretol?? Na Kramároch povedali, že treba sa pripraviť na najhoršie... odpoveď , ktorá robí rodičov bezmocnými... naozaj je to tak??
Ingrid Ondruskova
05.10.12,19:43
Neskúsili ste osloviť detského chirurga MUDr.Cingeľa?, je to úžasný lekár, čítala som
s ním veľmi veľa rozhovorov, púšťa sa do odvážnych operácií ...a s úspechom....
dúfam, že bude vedieť poradiť....je mi to moc ľúto, že tak malé bábo má už takéto
starosti so zdravím:mee:
zanetth
05.10.12,19:58
Tu asi alternatívna medicína ani liečitelia nepomôžu, ale skúsila by som sa obrátiť s problémom aj na centrum pľúcnej hypertenzie v Prahe, tu http://www.infopah.cz/pacient.php. Treba využiť všetky možnosti a nestrácať nádej, hlavne rodičia musia myslieť pozitívne... Prajem veľa síl ...
holubička1
05.10.12,20:07
Ingrid, dám im podnet... len neviem na Kramároch robili sondu do srdiečka a tam zistili, že cievy v pľúcach nie sú dostatočne vyvinuté a s tým žiaľ nevedia urobiť nič, bábo má cez 3 kg, transplantácia pľúc neprichádza do úvahy, teda vlastne nič... ďakujem za ochotu pomôcť... hľadajú všetko dostupné..a možno aj nedostupné ach...
Jire
03.01.13,08:17
Keď je niečo neliečiteľné v medicíne, neznamená to, že sa to nedá.
určite by som vyskušala aj iné dostupné metody - napr. bylinkarky ( pani Stanova v Dubnici n. Vahom) alebo liecba cinskou medicinou....