kika987
09.10.12,14:38
Ahojte, chcela by som vymeniť nábytok v obývačke, mám predstavu, že by to malo byť niečo moderné -nie zasa až príliš , nemám rada priestory, ktoré pôsobia chladno a neútulne...už som si prebehla aj pár obchodov s nábytkom, posurfovala som na nete, ale zatiaľ som nič extra nenašla... poradíte mi? A máte skúsenosti s kúpou nábytku cez e-shop? Veľa vecí kupujem cez internet, ale nábytok som ešte takto nekupovala...
Zzazzu
24.10.12,11:50
ahoj, ja som už nakupovala nábytok cez internet a cez rôzne eshopy a v pohode, zatiaľ nebolo potrebné nič reklamovať, s týmto skúsenosti nemám, ale nestretla som sa s nejakým neserióznym prístupom. Aj v obchode musíš na nábytok väčšinou čakať niekedy aj dva týždne, mne to cez eshop prišlo dokonca aj skôr.
AlaNR
24.10.12,11:52
skús www.modrastrecha.sk (http://www.modrastrecha.sk) tam máš tipov a nápadov habadej...
kika987
24.10.12,12:00
ďakujem Vám obidvom ;-) Zzazzu a to si platila vopred, alebo až keď ti doručili nábytok?
Zzazzu
06.11.12,13:50
Platili sme až kuriérovi pri dodaní nábytku , teda pri nabytokvox aj blackredwhite - z domnabytkuonline som kupovala len nejaké dekorácie, tam som zaplatila voperd...