player85
09.10.12,21:33
dobrý večer :) chcela by som poprosiť o radu, priateľ ma problémy s kolenami. Máte niekto skusenosti s DR.LEVINE SETOM? Chcela by som to objednať, ale neviem či to bude mať aj nejaký zmyslel. Budem moc vďačná za každý príspevok ;))
SERVIS
10.10.12,05:04
nemám vlastnú skúsenosť, ale rehabil. sestra mi hovorila že čo počúva od pacientov, že je to dobré, funguje..
petermikuláš
10.10.12,07:26
žiaľ podľa mňa to absolútne nefunguje, žiadne magnetické pole Vám koleno nevylieči
Nandrolon
10.10.12,07:47
Objednaj z dealextreme zopár silných neodymových magnetov a nalep ich na nejaký pás z látky, a máš pás Dr. Nandrolona skoro zadarmo :-)))))))))))))))))))))))) s ešte silnejším magnetickým účinkom....
bromid
10.10.12,07:54
placebo efekt?
pasuliatko
10.10.12,11:52
starý ľudia naletia na všetko a najviac fungujú na placebo efekt :)
lujza.j
10.10.12,16:12
Silvernola
10.10.12,16:18
Ja osobné skúsenosti mám. A veľmi dobré. (Pritom ma nepovažujú za človeka, ktorý naletí na hocičo a placebo u mňa nezaberá.) Výsledky sa ukázali hlavne na mojej záhrade. Možno nebolo treba ani magnet, snáď by stačila nejaká páska na spevnenie zvonka. Podobný efekt pripisujem aj kozmodisku: sval je "dráždený" aj s opačnej strany a musí sa s tým vysporiadať a tak sa vlastne "sám masíruje".
Nandrolon
10.10.12,17:24
Silvernola - tvoje účinky sú zrovnateľné s koženým kulturistickým opaskom pri mŕtvom ťahu, prípadne drepoch.....

- Tam ide o vonkajšie "spevnenie" o nič iné ..... preto tvrdím že rovnaký účinok bude mať aj tento magnetický pás keď z neho olúpeš tie magnety.....
player85
10.10.12,18:37
dakujem za rady, každopádne ich vyskúšam, poskytujú na ne 30 dňovú záruku vrátenia peňazí, takže ak nezaberú - o peniaze neprídem :)
Silvernola
11.10.12,03:30
Presne to som aj napísala, nie?
Nandrolon
11.10.12,03:40
áno, len som chcel zdôrazniť pre ostatných že tie magnety sú iba reklama...
petermikuláš
11.10.12,07:24
starý ľudia naletia na všetko a najviac fungujú na placebo efekt :)

plne s Vami súhlasím, je to z istého pohľadu zaručená klientela
dobre mám trošičku času tak napíšem zdôvodnenie:
V rámci dejín psychológie poznáme aj takúto udalosť: Franz Anton Mesmer – bol lekár, ktorý aplikoval liečbu magnetmi na základe svojej teórie, že myseľ i telo sa môže uzdraviť vtedy ak sa zmení magnetické pole tela. Teória to bola úplne nezmyselná, ale na nej založený prístup slávil tak dramatický úspech, že Mesmer vzbudil značný rozruch najskôr vo Viedni a neskôr v predrevolučnom Paríži. Mesmer videl súvislosť medzi magnetizmom a vlastnou teóriou živočíšnej gravitácie. Na objasnenie – dospel k záveru, že telo je „presiaknuté“ skôr magnetizmom ako gravitačným fluidom a že výsledné silové pole môže byť nevyrovnané, čo znamená, že môže byť príčinou choroby, a spätné vyrovnanie liečbou potom prináša uzdravenie. To, čo predtým nazýval „živočíšnou gravitáciou“ premenoval neskôr na „živočíšny magnetizmus“. Krízu, ktorou pacienti trpeli, vysvetľoval ako prelomenie prekážky blokujúcej voľný tok telesného magnetizmu a následné navrátenie harmónie. V roku 1784 bola ustanovená špeciálna komisia, v ktorej boli zastúpení významní lekári a akademici. Táto komisia mala preskúmať Mesmerove tvrdenia o magnetizme. Následne na to komisia vypracovala podrobnú štúdiu, v ktorej použila experiment, ktorý je v modernej psychológii bežný a dospela k záveru, že Mesmerove magnetické fluidum neexistuje. Po týchto záveroch sa začala popularita mesmerizmu vytrácať a hnutie sa rzdrobilo do rozhádaných skupiniek. Ďalšie polstoročie zostal mesmerizmus akýmsi kúzelníckym a úplne nepochopeným fenoménom a bol praktizovaný šarlatánmi, putovnými umelcami a veľkým množstvom laikov a nepravých doktorov vo Francúzsku, Anglicku a Amerike. V Anglicku v 40. rokoch 19. storočia začal mesmerizmus získavať určitú vážnosť. Toľko z dejín psychológie.
Všimnite si prosím rok 1784. Už vtedy serióznym preskúmaním vedecká lekárska komisia /a treba povedať, že v tej dobe tam boli zastúpení naozaj tí najvýznamneší akademici a lekári/, zistila, že to, že si budete na seba prikladať magnety /ako to robil Mesmer/, Vám v skutočnosti nijako nepomôže.
No musím ísť ďalej pracovať, takže samotný záhadný záver /prečo sa teda nakoniec aj tak niekoľkým Mesmerovým pacientom zlepšil zdravotný stav/ napíšem neskôr.
petermikuláš
11.10.12,08:31
a tu je záver k predošlému príbehu z dejín psychológie:
James Braid – škótsky lekár vykonal množstvo experimentov s mesmerizmom a prehlásil, že jeho hlavný účinok nespočíva v magnetizme plynúcom od mesmeristov, ale skôr vo vnímavosti pacienta. Tento účinok prakticky stotožnil s psychologickým procesom. Ide teda o vnímasť, resp. senzitivitu, resp aj sugestibilitu pacienta, prepáčte klienta v tomto prípade.
Jediné čo na tom môže fungovať je to, že ako páska stiahne a spevní koleno, to je všetko. Ale o žiadnom "liečivom" magnetizme nemôže byť ani reči. tak ako písala pasuliatko, mnohí starí ľudia sú viac senzitívny a preto orientácia na túto klientelu. Nezabudnime na to, že psychika má veľkú moc.
benina48
20.12.13,15:29
dobry den! chcem sa aj ja sem napisat moju skusenost. aj moj manzel objednal 2 sady pasov,ked sme objednavku mali potvrdzovat,tak uz miesto postovneho 3,50e bolo 5,25.e a to sme mali v jednom baliku ze nebudeme aspon platit 2x postovne,tak som pisala do firmy ktora je v Zbehoch Sarkan Media s.r.o. ze preco tolko postovneho budeme platit,tak mi pracovnicka povedala ze druhy balik je za polovicnu cenu,co vobec nevychadza.Tak som sa pytala ci mozme osobne si prist pre balik ,zlebo kamaratka chodi do prace cez Zbehy,ze mozme ,tak som sa pytala,[lebo kamaratka to nemohla najst] ,ze ake maju cislo domu alebo ci maju nejaku tabulu na budove,povedala mi pracovnicka,ze nemaju ziadnu a cislo domu,ze asi 100.No ani nevedala prasne ake cislo domu maju???Povedala ze maju oranzovu budovu a velke biele dvere.Tak a ked to nasla a isla platit.. hruza!!..Platila 21euro!!!a to jedna sada mala stat 7,50e.Tak zase som jej volala ze preco tolko,tak mi povedala,ze 3eura sa plati aj pri osobnom odbere manipulacny poplatok. Takto sa zaraba !!!!!!!!!
pisem to sem len preto, aby sa kazdy poucil,ked si bude chciet nieco objednat z tejto firmy zo Zbehov!!!!!!! A vobec to neni take ako sem pisu.Mozno ze to je len nejaky chytak zase na ludi!!!
lujza.j
20.12.13,16:44
toto ešte niekto kupuje?