mariana11
10.10.12,16:07
Možno sa niekto pamätáte na reportáž o Indovi, ktorý niekoľko desaťročí nič nejedol ani nepil. Včera som si pozrela dokument o existencii bez jedla.
Zaujímalo by ma , či sa o to niekto z vás , alebo vašich známych o to nepokúšal. Človeku sa nechce veriť, že je také niečo možné, ale asi je....

http://www.youtube.com/watch?v=dfx_4FGzlRU

http://www.breatharian.eu/
lofr
10.10.12,17:35
To, ci to je mozne alebo nie, ta nemusi zaujimat, kedze k tomu sa realne nedopracujes.
Normalne si daj 20 dnovu hladovku a ak toto dokazes, gratulujem. :-)
Pre vacsinu ludi staci prestat zrat a zacat jest, a zacnu fungovat jak maju...
toto je nieco, akoby si chcela poslat simpanzy studovat na vysoku skolu matematiku.
Myslim si, ze skutocni breathariani sa zviditelnovat nebudu, cize tato "reklama", to budu podvodnici, ta kategoria ludi, co vymysla falosne konspiracie a potom sa bavia, aku maju sledovanost. Vlastne, na tej sledovanosti zarabaju.
Keby som nahodou zistil, ze nemusim jest a pit, tak posledne, co by som spravil, by som sa nejak zviditelnil, spravil z toho senzaciu... naopak, bol by som radsej, cim menej ludi by o tom vedelo.
tominoBLA
10.10.12,17:36
podla mna to je nemozne
Antea
10.10.12,17:57
To mi pripomína jednu rozprávku, kde sa bohatý lakomec chcel oženiť, len hľadal takú čo nič neje. Jedna si vyhútala a prišla za ním, že ona len stĺp olizuje a z toho. žije. Aj tak bolo keď mužíček jedol, tak ona lízala stĺp, ale keď ju nevidel tak si poriadne dala. Až tá rozprávka bola trochu ináč, tak ma opravte, ale podstata rovnaká.
Melnick
10.10.12,18:00
To, ci to je mozne alebo nie, ta nemusi zaujimat, kedze k tomu sa realne nedopracujes.
Normalne si daj 20 dnovu hladovku a ak toto dokazes, gratulujem. :-)
Pre vacsinu ludi staci prestat zrat a zacat jest, a zacnu fungovat jak maju...
toto je nieco, akoby si chcela poslat simpanzy studovat na vysoku skolu matematiku.
Myslim si, ze skutocni breathariani sa zviditelnovat nebudu, cize tato "reklama", to budu podvodnici, ta kategoria ludi, co vymysla falosne konspiracie a potom sa bavia, aku maju sledovanost. Vlastne, na tej sledovanosti zarabaju.
Keby som nahodou zistil, ze nemusim jest a pit, tak posledne, co by som spravil, by som sa nejak zviditelnil, spravil z toho senzaciu... naopak, bol by som radsej, cim menej ludi by o tom vedelo.

Súhlasím s lofr-om

Ak by to bola pravda, možno by sa našli breathariani, ktorí by z lásky k hladujúcim ľuďom , týchto zasvätili do tajomstva svojho "bytia a žitia" bez jedla a vody.
danushka
10.10.12,18:01
Teda ja by som sa pozemských slastí nevzdala. K slastiam patrí určite aj jedlo.
ewita888
10.10.12,18:17
Zhŕňajova nevesta.. :) Tá, čo nič neje, len zo vzduchu žije..
JankaO
10.10.12,18:32
Blbosť ako traky. Ak je výdaj musí byť aj príjem. Aby fungovali len tie najzákladnejšie životné funkcie (srdce, dýchanie, obličky.....,a pod) na to potrebuje cca 1800 kcal (bazálny metabolizmus). Ak ho nedostane z vonka, začína spotrebovávať a premieňať to, čo je v tele, až kým je čo.
2weird2die
10.10.12,18:49
Rozprávajú sa dvaja v krčme..
Jano: Ty Fero, počuj čo sa mi minule stalo.. tak som sa snažil odnaučiť našu kozu žrať, nech ju nemusím pravidelne vyháňať na pašu a v zime dokrmovať...
Fero: heej?? A čo, dokázala to?
Jano: Skoro sa jej to podarilo, ale tesne predtým skapala... :rolleyes:
misoft
10.10.12,19:34
A k tomu mala červotočmi prevŕtavý drevený stĺp.
bettylou
11.10.12,16:55
sú aj lepšie
danushka
11.10.12,17:18
nezabúdam, mám dva notesy a tam si to všetko píšem :D
lacotinka
20.10.15,15:43
Medvede spávajú 4-5 mesiacov

a ty rovno 3 ROKY ( a 3x3 dni )