indiga
11.10.12,16:56
Dobrý deň, pozná niekto liečiteľa Antona Hornáčka?Ďakujem
lujza.j
11.10.12,14:59
danushka
11.10.12,15:00
Akurát včera som hľadala niečo na opuchy a zamotala som sa na jeho stránku. Aj mňa by zaujímalo, či ten človek dokáže tak pomáhať, ako o sebe tvrdí.
Skôr verím tým lopúchom, že dokážu mať také liečebné účinky.
indiga
12.10.12,15:06
Založila som novú tému, pretože v tej čo si uviedla si túto otázku nikto nevšimol ked tam bola položená
adelia
12.10.12,15:26
Ja som síce u pána Hornáčka bola,ale dobrý dojem na mňa neurobil a asi treba veriť skor tým lopúchom,ako jeho vedomostiam a schopnostiam liečiť.Nebudem ho očiernovať,chcem len aby niekto nenaletel a radšej treba hladať pomoc u iného liečitela-je ich dosť a ja tiež hladám niekoho ,kto by mi poradil s mojou migrénou.Tak veľa šťastia.
danushka
12.10.12,15:41
Adelia a skúšala si tie lopúchy? To, že pomáhajú pri opuchoch je známe už dávno, pán Hornáček určite v tomto prípade nevynašiel nič nové, ale celkovo by ma zaujímalo to sfarbenie lopúchov dohneda až dočierna na mieste, kde sa zápal nachádza.

Teraz už lopúchy hľadať nebudeme, nič už nerastie a na záhrade to mám skosené, ale ak má niekto fakt dobré skúsenosti s lopúchmi a rôznymi neduhmi, tak sem s nimi. Zrazíme farmaceutov prevratne dokolien to všetko zadarmenko. ;)

Juj, páči sa mi táto reklama na túto burinku. :D
fredy27
12.10.12,18:17
to hovorí za všetko:eek:

Mala som osobnú skúsenosť s liečiteľom pánom Hornáčkom zo Starej Tury. Myslela som si a sľubovala od toho viac, ale keď som vošla do jeho ironicky povedané ambulancie myslela som si, že je to nevyvetraná krčma, zápach po starých neopraných veciach, špinavé deky, špinané steny, špinavé WC, špinavá plachta na posteli na ktorej sa vyšetrujú a masirujú pacienti. Najhoršie na tom bolo, to že aj on sám bol špinavý. Za túto prácu so špinavými rukami si učtuje 40 € za jednu hodinu.
Predstavte si, že tam príde rodina z východného Slovenska, ktorá zaplatí skoro 100 € za pohonné hmoty. Keby to bolo v mojej právomoci tak ešte dnes mu tu jeho špinavú kuču zavriem a odoberiem mu živnostenský list. Čudujem sa ľuďom , ktorí by tam išli. Ja som sa dala tiež takto nahovoriť a doteraz sa z toho nemôžem spamätať. Kde to žijeme? V ktorom storočí?

http://www.psychologia.sk/forum/read.php?id=69530&view=all
adelia
13.10.12,15:28
Danushka,áno lopúchy som skúšala-je pravda,že počas prvých asi 5 dní mi tie listy ostávali suché,niekedy čierne a potom boli zelené.Či to bolo sposobené tým že sa mi v tele už zápal nevyskytoval a listy ho vytiahli-neviem presne ,ale som presvedčená že to pomohlo.Keďže vedomosti o lopúchových listoch mali už aj staré mamy,tak si myslím že sa oplatí vyskúšať ich moc-príroda ide na liečenie šetrnejšie,ako farmaceutické firmy a hlavne,ako bezodplatne:-)
indiga
14.10.12,05:45
Ahoj a pán Hornáček ti vôbec nepomohol?Ďakujem
Simona25
20.04.13,17:08
Musím iba súhlasiť, myslím si to isté. Bola som u neho, špina, smrad, je to obyčajný alkoholik ktorý smrdí ako hnoj. Špinavými paprčami chytá Ľudí, keď akože lieči. Jediné čo súhlasí, tak účinky tej byliny, ktorú vyskúšam. S liečiteľa som veľmi, sklamaná.
mana 1967
20.05.13,13:33
sväta pravda. Bola som tam minulý rok s mojou mamou. Nemohla som sa z toho hnusneho chlapa spamätať. Smrdel a všade špina.
ineis
11.11.13,18:02
V ziadnom pripade neodporucam liecitela Hornacka, "liecil" uplne nieco ine ako mal , nemal ani predstavu o zdravotnom stave, viedol sexisticky a vulgarny rozhovor . Na dvore a v dome smrad horsie ako u ciganov a este si vypytal peniaze. Je to stary uchylak !
marioson03
20.01.14,16:50
Boli sme s Manželkou spoločne Od Topolčian U P.Hornáčka teda ,ako že liečitela!!!! Skutočnost: Uchýlak,Neukojený,Vulgárne Správanie,Ziadna Hygiena,Pôsobí Uchylne Neustále Sex v Ustach!!!!!!! Liečenie Uplne poškodil manželke zdravie ,Zdurenina v Podbrušku praskliny na kože opuchy, Dohoda bola pred liečením že vylieči za 20Eur no Po ukončení jeho predvádzania si Trufalec Zlodej a podvodník nehorazne zapítal 130Eur Hyjena jedna vôbec žiadny liečitel nič nemá spojené s liečenim priam Je to Sexuologicky uchýlný človek ,mala by sa nim zaoberat Polícia!!!! HOVEDO JEDNO KJLAMARSKE PODVODNICKE Tu nejde o peniaze ,ale o skutočnost ktorú sme zažili teda Neodporúčame nikomu !!!!!!! No presvedčit sa môžete i osobne a sami pri prvom stretnutí Spozorujete správanie p.Antona Hornacka zo Starej Turej!!!! On z liečením nemá nič spoločné!!!!!!!!!! a ako človek veriaci nieje!!!!! Kto chce bližšie info a ludia ktorý aj vy ste boli poškodený Pánom Hornačkom môžme sa spojit Dakujem prosím ludia nenalette Podvodníkom- Náš pán Boh a Kristus verím uzdravuj
Jurivo
21.01.14,16:24
Neviem prečo sa všetci sťažujete. Nikto vás nenútil k nemu ísť. Keby som prišiel za takým "liečiteľom" a videl to čo ste videli vy, urobím čelom vzad a idem kade ľahšie. Ak by som sa aj napriek tomu nechal "liečiť" určite by som mu za také "služby" nedal toľké peniaze.
Treba sa vždy spoľahnúť na zdravý rozum a nehľadať za každú cenu pomoc u niekoho takého.
Nadávať môžete akurát na seba, že ste tam vôbec išli.
rremka
25.04.14,13:05
Dobre, že som sa doklikala až sem. Pán liečiteľ má aj u nás , blízko Martina svojho "dvojníka", akurát je ešte jednoduchší a hlavne nezverejnený /nemá až také ambície/. Ale lopúch... to áno. Momentálne u nás v rodine neuveriteľne vyliečil manželovi atopický ekzém na ruke, ktorého sa nemohol zbaviť takmer 5 mesiacov, so skúšaním všetkých možných, až nemožných mastí a tinktúr. Po prvom priložení /noc/ polovica preč, prestal mokvať a stratil purpurovočervené sfarbenie.
Taktiež pubertálny syn, so strašným akné na chrbáte, po jednej noci v "objatí" lopúchov, akné sa zmenšili a stratili zápal o polovicu.
mareko
25.04.14,15:02
Uf, tak to je teda sila :( a takýto ľudia "liečia" ľudí
Strom zivota
27.05.14,19:34
Na listy z lopucha nedam dopustit- su vynikajucim detoxikacnym a liecivym prostriedkom. Naoza je vsetko pravda co sa o nich pise. Uz viac krat som ich vyskusala v mojom salone na klientoch. Vynikajuco odvodnuju telo, napomahaju lymfe- opuch noh zmizne po prilozeni listov z lopucha, vytahuju bolest z tela, zapaly.
Doporucujem: po absolvovani diagnostiky listom lopucha na miesto kde sa nachadza zapal prikladat list z lopucha najlepsie v piatok sobu nedelu- ked nie sme v praci - nasledovnym postupom- list lopucha prilozime vrchnou stranou na miesto zapalu- necham posobit 5 hodin- zlozime osprachujeme sa a hned prilozime dalsi cisty list. V noci nemusime dodrzat 5 hod. Intrval ale hned po prebudeni si dame sprchu a novy list lopucha. Tento cely kolobeh opakujeme 3 dni v kuse.
korela
31.05.14,14:43
Správne.
kalul
30.01.15,15:52
nedoporucujem spina, smrad,alkoholik ale treba skusit
magium
30.06.16,22:22
bola som unho obycajny hajzel, prepity, smradlavy, sprosty chvalenkar, nic nevie, nicomu nerozumie a odomna zobral 80 eur, on pyta podla toho ako je opity, vtedy nema zabrany, hnus
Ing. Ľubomír Janoška
01.07.16,09:12
Žiaľ aj tu na porade sa stále nájdu fanatici, ktorí budú dokola opakovať, že sa treba vyhýbať lekárom a uprednostňovať "liečiteľov", lebo raz starej mamy koňa brata údajne vyliečili.
alaya1
01.07.16,09:33
Nerozumiem, naco platis a potom tu vypisujes staznosti.
buchač
01.07.16,09:41
Ing. Ľubomír Janoška (Dnes 12:12) Žiaľ aj tu na porade sa stále nájdu fanatici, ktorí budú dokola opakovať, že sa treba vyhýbať lekárom a uprednostňovať "liečiteľov", lebo raz starej mamy koňa brata údajne vyliečili.
====================
:D :D :D
Soňa K
01.07.16,09:47
a poniektorí tu zháňajú exorcistu ......
lujza.j
01.07.16,10:55
Oni vedia preco....
korela
01.07.16,17:18
A čo takto tu tie nicky spomenúť, nech vieme, od koho bočiť. Ja si nespomínam totiž na nikoho, kto by zakazoval alopatiu.
Liečiteľstvo je totiž veľmi široký pojem.
Liečiť sa človek môže dokonca aj sám.
terezamaria
01.07.16,18:54
Nechápem.... dnes prihlásená, okamžite si našla tému.... Pozná niekto liečiteľa Antona Hornáčka s posledným príspevkom pred 2,5 rokmi....mala si z liečenia hnus a kľudne si mu zaplatila?
kaivorus
02.07.16,17:35
dá sa to, ale keď tomu človek rozumie, má presné vysvetlenie o čo ide, prečo sa to deje, a nechá dotyčného rozhodnúť sa, a lidečiteľ sa správa k celému problému z holistického pohľadu / nie ako ho opisuje dotyčná osoba - magium
/
A takých je však veľmi málo, ktorý tomu rozumejú
kaivorus
02.07.16,17:42
Jurivo prečo sa rozčuľuješ....
Ing. Ľubomír Janoška
04.07.16,05:10
@kaivorus - ako sa pozná, že niekto tomu rozumie?