bbarb
12.10.12,21:11
Mám 20, vyšetrenia všetky dopadli dobre, mám ukážkové žily, orgány, ... Napriek tomu stačí, že chvíľku stojím na nohách a hneď mi opuchnú tak, že už si opäť nenatiahnem na seba rifle, ktoré som mala. Máte niekto podobnú skúsenosť?
Ivana Š
12.10.12,19:18
nohy ti môžu opuchajúť aj vtedy, aj keď ti všetky orgány fungujú ako majú - ak nemáš dostatočný príjem bielkovín
tictac7
12.10.12,19:19
Mám 20, vyšetrenia všetky dopadli dobre, mám ukážkové žily, orgány, ... Napriek tomu stačí, že chvíľku stojím na nohách a hneď mi opuchnú tak, že už si opäť nenatiahnem na seba rifle, ktoré som mala. Máte niekto podobnú skúsenosť?

mám viac, rovnaký problém, s rovnakými výsledkami (pomaly asi zdravšieho človeka nevideli)... Dva mesiace sa hýbem (3x do týždňa fitko, v rámci neho asi 20 minút stacionárny bicykel) - opuchy už nemám ;)
lujza.j
12.10.12,19:23
bbarb
12.10.12,19:30
tiež sa hýbem, 10 rokov som hrala basketbal, stravu mám pestrú.. Schudla som 10 kíl a dokonca už ani to mi nepomohlo. :D
Valcake
12.10.12,22:23
..tiež som myslela na lymfedémy, ale snáď by to lekári zistili.:rolleyes:..?!
Estetic
15.10.12,10:29
Zrejme je zlé fungovanie lymfatického systému,doporučujem pohyb,prácu pri ktorej netreba stáť,polohovanie DK a veľmi pravideľné lymfatické masáže-ručné,nie strojové.Pomerne dobre sa dá proces zdržať práve takýmito masážami.
Xanti
15.10.12,10:36
tiež sa hýbem, 10 rokov som hrala basketbal, stravu mám pestrú.. Schudla som 10 kíl a dokonca už ani to mi nepomohlo. :DPiješ dosť vody? Čistej z vodovodu, bez bubliniek bez minerálov?
Ak nie tak vyskúšaj veľa vody piť, a tiež sem tam čaj zo zlatobyľa ( má močopudné účinky a podporuje činnosť obličiek ), lebo u mňa platí "VODA VODU VYHÁŇA". Vždy ked mi začnú puchnúť nohy si uvedomím, že som prestala piť dostatočné množstvo tekutín.