Retuska
14.10.12,15:52
Ahojte,chcela by som sa poradit,ktorú cukráren v Košiciach by ste odporučili.
Jasné,Aida je najzámejšia no tie kolace mi moc nechutia a ceny su zbytoccne prehnané.
Hm?s ktorou máte dobru skusenost?:)
danushka
14.10.12,13:58
Občas chodievame do cukrárne nad Jazerom za 8r. súkromným gymnáziom sa nachádza, pri Hornáde. Vždy sme boli spokojní a ceny sú primerané. V lete majú
posed aj von a malé deti sa tam vedia vyšantiť pred cukrárňou, autá tam nejazdia.
Libuše
14.10.12,17:11
My chodievame nad jazerom do cukrarne u Amora je super.Odporučam.
buchač
14.10.12,17:29
Občas chodievame do cukrárne nad Jazerom za 8r. súkromným gymnáziom sa nachádza, pri Hornáde. Vždy sme boli spokojní a ceny sú primerané. V lete majú
posed aj von a malé deti sa tam vedia vyšantiť pred cukrárňou, autá tam nejazdia.
Amorova cukráreň ...Družicova 5

Autom tam môže len ten , kto berie väčšie množstvo ...samozrejme na tú dobu určitú ... to len na okraj ...

Dobrá ponuka , dobré ceny vzhľadom k ( aj ) gramáži ...
Keďže už dávno máme overenú hentú cukráreň , nuž brali sme odtiaľ aj na svadbu mojej dievky ...
danushka
14.10.12,17:37
A fantastické espresko tam robia. :)
buchač
14.10.12,17:39
A fantastické espresko tam robia. :)
...dá sa ...

Pár krát som si už dal ... ale bez koláčika ...:rolleyes:
danushka
14.10.12,17:46
...dá sa ...


Teraz si nespomínam, ale marí sa mi, že tam majú presostroj, nie taký maličký, ale taký jak še patri :D, dobre si spomínam Jurko? Normálne okno mám...
buchač
14.10.12,17:55
Teraz si nespomínam, ale marí sa mi, že tam majú presostroj, nie taký maličký, ale taký jak še patri :D, dobre si spomínam Jurko? Normálne okno mám...
Keď ty okno ... nuž ja výkladné sklo ...

Od mája som tam nebol ... aj to som iba vonku pri aute ... že koláče drbal do auta ...:rolleyes:
danushka
14.10.12,18:02
...nuž špeciálne si to preverím pri najbližšej návšteve, pozývaš? :D :D :D
buchač
14.10.12,18:05
...nuž špeciálne si to preverím pri najbližšej návšteve, pozývaš? :D :D :D
...šak cinkneš ... dáme slezinu na káve ... u Amora ..
jozka56
14.10.12,18:07
...šak cinkneš ... dáme slezinu na káve ... u Amora ..

aj muzika bude:D????
buchač
14.10.12,18:10
aj muzika bude:D????
...uhm ....

Budeme cinkať lyžičkami o porcelánové šáločky ...