gino266
15.10.12,16:44
Dobry den.. chcel by som sa opytat ci niekto peciete vianocne oblatky na stroji DEPO 2 od firmy magropom tiez ked vam vytecie cesto tak ci ho musite pred otvorenim stroja niecim zoskrabat aby ste nemali to vyliate cesto aj na oblatke.. tento stroj som si objednal so samorezacimy platnami ale neviem ako maju spravne fungovat kedze to vytecene cesto musim oskrabat.. dakujem.. michal
buchač
15.10.12,18:58
Dobry den.. chcel by som sa opytat ci niekto peciete vianocne oblatky na stroji DEPO 2 od firmy magropom tiez ked vam vytecie cesto tak ci ho musite pred otvorenim stroja niecim zoskrabat aby ste nemali to vyliate cesto aj na oblatke.. tento stroj som si objednal so samorezacimy platnami ale neviem ako maju spravne fungovat kedze to vytecene cesto musim oskrabat.. dakujem.. michal

...hm ...gino ....stroj by som ešte bral..... tomuto sa ale vraví reklama firmy.......
viktorviktor
16.10.12,17:46
lievaj menej cesta /vyber asi správnu veľkosť lyžičky/, keď vytečie zoškrab nožom, skúšaj od ktorého miesta a pokiaľ lievať, dbaj na správnu tekutosť, všetko získaš praxou, musíš byť všímavý
Lukkass
17.10.12,20:40
A voskom si namaz obe platne.Nebude sa to tak lepit