enka81
18.10.12,17:11
Ako odstranit ostrihane vlasky z odevov? dávam pravidelne strihat syna u kadernicky, vzdy pouzije kryciu zasteru, ale aj tak sa mu male vlasky dostanu na golier tricka, je ich len par, ale aj po oprati tam ostavaju zapichnute, drobec odmieta nosit tie tricka, pretoze ho na krku svrbia a pichaju, najskor som nechapala, co mu je, ale ked som sa pozrela velmi blizko, su tam milimetrove kusky vlaskov. Napadá niekoho, ako by to islo von? lepiaca paska nepomaha.
misoft
18.10.12,15:15
viktorviktor
18.10.12,18:42
vymeniť kaderníčku, pristupuje ledabolo k upevneniu plachty, používa storázy použitú a nevyprášenú, je jedno či bude mať košelu alebo tričko z umeliny alebo bavlny, plechu, pri dôslednom založení čistej plachty neprepadne chĺpok chlpovatý, nosiť svoju plachtu by si nepochodila u kaderníčky, rovnako pri nedôslednom oprášení plachty pri krku po ostrihaní je dôsledkom pichania a ver, že je to hrozné, mne kedysi dávno pomáhalo, po ostrihaní sa nevrtieť, po zosadnutí sa predkloniť a krk poutierať, niekedy stačilo aj rukou,
enka81
19.10.12,04:10
dakujem za rady, ono nevrtiet sa je velky problem, kedze syn ma 5 rokov, ale s tym oprasovanim mas mozno pravdu, skusim cosi vymysliet.
ivka70
19.10.12,05:33
Tie vlasky ti odstrani susicka, odkialkolvek z oblecenia.
rovnako ako psie chlpy a pod.

Inak, rovnaku sluzbu ako nastroj z 1. prispevku, urobi aj obycajna (najlepsie textilna) lepiaca paska.
Prilepis na oblecenie, odlepis a vlasky ostanu na nej. Treba to ale robit este pred pranim, skor, nez sa "vbiju"do latky).
kopretinka
31.03.13,18:16
pred strihaním vyzliecť tričko :---
mareko
01.04.13,08:28
Používať jedno tričko iba na strihanie, u kaderníčky si ho obliecť a po ostrihaní zasa vyzliecť. A samozrejme pred prezlečením do bežného trička krk dobre okefovať :)
Ajk&
01.04.13,09:03
Použiť aj zo zadu založený uterák, doma malého hneď vyzliecť, osprchovať a z trička ručne vybrať vlásky, lebo praním prejdú do látky.
lujza.j
01.04.13,09:24
pre istotu aj na inom fóre.....tá istá otázka....
http://nanicmama.sme.sk/node/44653
kopretinka
01.04.13,21:40
pre istotu aj na inom fóre.....tá istá otázka....
http://nanicmama.sme.sk/node/44653

mixérka :D
deane7
02.04.13,06:32
No čo, zicher je zicher. Dievča je zvedavé, ostrihala si chĺpky a nevie sa ich zbaviť. Tak to zvalila na syna.
lujza.j
04.04.13,14:37
si reklamu daj inam...
misoft
04.04.13,16:30
mimotemy
Mám dojem, že enka81 (a možno alias mixerka) prdel z nás robí (u mixerky je to možné, lebo také "problémy" normálny človek "nevypotí").