pucifalek
23.10.12,12:43
ahojte poraďáci, prosím Vás šupnite sem názory, či ísť do ťahania omietky teraz alebo ani nie....od štvrtka má pršať alebo aspoň hlásia prehánky, aj teplota už klesá...neviem. ale firma má konečne dokončené práce predošlé tak to prídu zajtra napenetrovať a ďalej...som z toho nervozna lebo každý si tvrdí svoje. nechcem dať3,5tis.eur za omietku s prácou a na budúci rok alebo teda keď to začne niečo robiť vplyvom tohto počasia si trhať vlasy, že sme ešte do jari mohli počkať, keď už bývame bez nej 1,5roka. máme zateplené a zasieťkované, už len tá omietka. ideme dávať baumit silikon
diky za názory
vratnik
23.10.12,10:54
Závisí od lokality, u nás na pondelok predpovedajú -8 až -12. Pri ťahaní omietky by nemalo pršať, fúkať silný vietor, teploty pod 5 stupňov. Závisí aj od rýchlosti, náročnosti, plochy, počtu pracovníkov. Štvrtok by som neriskoval a radšej by som počkal týždeň.
pucifalek
23.10.12,11:02
ďakujem....asi to bude lepšie, počkať. my sme pri Piešťanoch a tu by to nemalo byť také drastické, stále teploty okolo +10stupnov, len ten dážď, samozrejme vtedy sa to robiť nebude. ešte raz diky
pucifalek
23.10.12,11:04
ďakujem....asi to bude lepšie, počkať. my sme pri Piešťanoch a tu by to nemalo byť také drastické, stále teploty okolo +10stupnov...možno budúci trocha menej, len ten dážď, samozrejme vtedy sa to robiť nebude. ešte raz diky
TomasHC
23.10.12,12:45
Teraz ani omylom, veď sa pozri sám - http://www.shmu.sk/sk/?page=1&id=meteo_num_mgram10
Zdenka175
23.10.12,13:06
Môj sused robil fasádu v sobotu a keď začali bolo +2° a na obed sa oteplilo, že si dali foliu proti slnku.
220870
23.10.12,15:32
V Piešťanoch v pohode môžete robiť do piatku,pokiaľ nebude pršať.Potom treba počkať kým prejde studený front a bude to ok väčšinou sa dá robiť do decembra.
alltracboy
24.10.12,09:49
tiez teraz idem do piatku tahat druhu vrstvu lepu a potom sa uvidi ake bude pocasie a ako bude schnut lep. Farba bude otazka dvoch dni.
pivko
24.10.12,15:52
Ťahaj ťahaj a farba aká bude? fialová?To už nemáš peniaze ani na omietku?
alltracboy
24.10.12,19:00
ano pivko fialova..a mozno tam este nejakych ruzovych slonikov.. musim pozriet do katalogu ci nieco take maju. Som rad ze ta tak zaujima moj dom, ked chces poslem ti nejake info ako postavit poriadny dom.