syntylady
23.10.12,17:48
ahoje potrebovala by som poradit mam zalahnute v usiach asi tyzden dnes som bola u lekara poslal ma ale prec s tym ze tam nic nie je ze to prejde.Som z toho dost nervozna sumi mi v usiach skusala som aj roztoky do usi aj mi v lekarni dali usne sviecky nic nepomohlo...ja uz neviem
Tweety
23.10.12,16:34
Ak si bola u otorinolaryngológa a ten pri vyšetrení nič nezistil, skús zájsť za lekárom prvého kontaktu, nech ťa pošle aj na iné vyšetrenia.
Môže ísť o iné ochorenie.
http://fit.server.sk/choroby/sumenie-v-uchu-nie-je-choroba-ale-varovny-priznak-/
arizona
23.10.12,21:18
pasuliatko
24.10.12,08:03
ORL ambulancia a kopnúť do riti lekára alebo lekárku čo to povedala,takým by som zobrala a skartovala diplomy...
viem o čom hovorím nenechaj sa odbyť a nezanedbaj to...
Indeed
24.10.12,08:08
Dutiny nosno-ušno-krčné su vzájomne prepojené

a ak tam bol zápal ostal tam hlien a ten sposobuje zaľahnutie uši

ako prvé by som dal zobrať krv na vyšetrenie sedimentácie
terezamaria
24.10.12,08:34
Môže to byť aj z vysokého tlaku, resp. nedokrvovania mozgu z postihnutej krčnej chrbtice. Ušné sviečky pomôžu, len je potrebné ich aplikovať aspoň 5 krát po sebe obdeň a obidve, teda do každého ucha - najprv do jedného a hneď do druhého.
Každopádne navštív neurológa, ktorý po vyšetrení Ti povie viac. Držím palce!
pasuliatko
24.10.12,08:47
Dutiny nosno-ušno-krčné su vzájomne prepojené

a ak tam bol zápal ostal tam hlien a ten sposobuje zaľahnutie uši

ako prvé by som dal zobrať krv na vyšetrenie sedimentácie

ak zápal prebehol CRP aj FW bude negatívna takže škoda pichania a materiálu...
pasuliatko
24.10.12,08:48
Môže to byť aj z vysokého tlaku, resp. nedokrvovania mozgu z postihnutej krčnej chrbtice. Ušné sviečky pomôžu, len je potrebné ich aplikovať aspoň 5 krát po sebe obdeň a obidve, teda do každého ucha - najprv do jedného a hneď do druhého.
Každopádne navštív neurológa, ktorý po vyšetrení Ti povie viac. Držím palce!

tak so zalahnutými ušami by ma ani nenapadlo ísť k neurológovi skorej na ORL...
terezamaria
24.10.12,08:52
tak so zalahnutými ušami by ma ani nenapadlo ísť k neurológovi skorej na ORL...
By si sa divila, z nedostatočného prekrvenia môžu uši zaľahnúť, resp. pociťuješ pískanie. ORL je však prvoradé.
maja
24.10.12,08:55
Ja to mávam z krčnej chrbtice, tiež odporúčam neurológa ak ORL nepomohlo.
pasuliatko
24.10.12,09:09
ja mám problém s krčnou chrbticou ale zalahnuté v ušiach nemám i keď by sa to niekedy zišlo :D
syntylady
25.10.12,23:24
dakujem vam bola som u druheho usneho lekara,dal mi lieky na prekrvenie,dufam ze pomozu lebo to sumenie je neznesitelne...
Letko
26.10.12,03:25
Piješ vodu?
lujza.j
26.10.12,18:34
syntylady
28.10.12,05:53
bola som u obycajnej obvodnej doktorky,lebo uz som nevedela co robit,a ta mi pozrela do ucha a povedala ze tam mam usny maz,spravila mi vyplach poveda ale ze este musim prist neslo to vsetko...super sa mi ulavilo. ja ale nechapem,jeden usny ma posle domov,druhy povie ze vsetko mam ciste,no skveli doktori naozaj