adka60
23.10.12,21:11
Ahojte. Niekedy v januári by mi mali vyberať 7 skrutiek z nohy (píštala). Preto sa chcem opýtať, ako je to po operácií. Či budem môcť chodiť normálne, alebo s barlami. Poprípade ako dlho to potrvá. Som športovec, tak by som chcela vedieť, ako si všetko naplánovať. Ak máte niekto info, alebo skúsenosti, bola by som vďačná.;) Ďakujem vopred.
buchač
24.10.12,06:37
Ahojte. Niekedy v januári by mi mali vyberať 7 skrutiek z nohy (píštala).
...pekné číslo ...
Preto sa chcem opýtať, ako je to po operácií.
...blbo...
Či budem môcť chodiť normálne, alebo s barlami.
...najprv s barlami , potom normálnejšie ...
Poprípade ako dlho to potrvá.
Habera - Je to vo hviezdach ......
Som športovec, tak by som chcela vedieť, ako si všetko naplánovať.
...som , kto som ....plánovanie nejak nemá význam...teda v oblasti zdravia ...
Ak máte niekto info, alebo skúsenosti,
...JA ano jedno a ani to druhé ....chvalabohu ...iba ten svoj názor skromný dávam ...
bola by som vďačná.;) Ďakujem vopred.

Ani na jednu otázku sa nedá totiž presnejšie odpovedať ... pri takomto zranení je to niekedy aj na mesiace ...
Každý jedinec je predsa iný !!!
Braňo
24.10.12,07:15
Ahojte. Niekedy v januári by mi mali vyberať 7 skrutiek z nohy (píštala). Preto sa chcem opýtať, ako je to po operácií. Či budem môcť chodiť normálne, alebo s barlami. Poprípade ako dlho to potrvá. Som športovec, tak by som chcela vedieť, ako si všetko naplánovať. Ak máte niekto info, alebo skúsenosti, bola by som vďačná.;) Ďakujem vopred.

Ja som mal skrutky v kolene - v jabĺčku - po vybratí skrutiek som mal pohyblivosť dokonca lepšiu - samozrejme - nie je tá pohyblivosť úplne 100%-ná - ešte pár dní treba rehabilitovať - ale ako športovec, by Ti to malo byť jasné. Zároveň odporúčam vyšší prísun vápnika, rybieho oleja a dávať pozor na nárazy.
pasuliatko
24.10.12,09:02
ja by som si to určite nedávala von z nohy ak by to nebolo milion % nutné, mojej susede robili tiež to isté vybrali jej kliny minulý týždeň z kolena a povedala,že to je bolesť neskutočná a keď sa jej stalo to zranenie,že to tak nebolelo ako toto...
predsa je to zásah a ....
Yessica
15.06.16,14:29
ja som po operácii 5 týždňov: vyberali mi klinec zo stehennej kosti + 4 šróby. po operácii to bolelo naozaj ešte viac, ako po úraze. Barle som mala asi 2 týždne. Opuch zmizol až teraz, pohyblivosť je trochu obmedzená, ale to iba kvôli jazve. Inak subjektívne mám pocit, že napr. pri drepe alebo stúpaní po schodoch necítim v tej nohe taký tlak ako predtým.